Szczeniak zostaje pozostawiony na środku wody, a młody człowiek postanawia podjąć działania, aby ją uratować –

Szczeniak zostaje pozostawiony na środku wody, a młody człowiek postanawia podjąć działania, aby ją uratować –

Zwierzęta zostały pozostawione przez swoich właścicieli.

W Manitobie w Kanadzie ogłoszono stan wyjątkowy na czas pory deszczowej. Z tego powodu część miejscowej ludności opuściła swoje domy z częścią dobytku, aby ratować swoje życie. To, o czym zapomnieli pośród niepokojów, to ich pupil i jego młode.

Kły były gotowe na śmierć z powodu niskich temperatur oraz braku pożywienia i warunków do życia. Jednak pośród szarego krajobrazu pojawił się niespodziewany bohater, który poznał sytuację i podjął odpowiednie działania.

brady.oliveira

Brady Oliveira to imię bohatera, który wraz ze swoim zaufanym przyjacielem pełni funkcję wolontariusza na rzecz zwierząts. Obaj otrzymali wezwanie do działania od pracowników w warunkach, które narażają życie tych dwóch przyjaciół na pewne ryzyko.

brady.oliveira

Brady i jego przyjaciel Shai Ross przekroczyli lodowate wody otaczające kły. Strażacy ostrzegali ratowników, że wyczyn jest zbyt ryzykowny. Mimo to podjęli działania.

brady.oliveira

wybraliśmy się więc na wędrówkę przez głębokie, zamarznięte wody i oto ona! Gdzie była przez ostatnie 24 godziny.. Zamrożone i z dala od swoich dzieci!”, brady Oliveira wspomniał mediom.

brady.oliveira

Mały piesek był na mrozie, więc gdy dwaj mężczyźni podeszli, pozwoliła się pogłaskać. Następnie weszli do domu, gdzie wizualizowano szczenięta w otoczeniu ich własne potrzeby cielesne. Umieszczono je w koszu, a matkę zaniesiono w ramionach Brady’ego na stały ląd.

brady.oliveira

“Rozpoczął się spacer powrotny, aby dostarczyć je do ciepłej ciężarówki. 30 minut chodzenia w lodowatej wodzie, lekka hipotermia, ale warto było, bo teraz są uratowani.” brady przypomniał się lokalnym mediom.

brady.oliveira
brady.oliveira

“Zrobiłeś różnicę i pomogłeś uratować życie tych 3 psów! Witamy w dobrym życiu mamę i jej 2 szczeniaki”, mówili niektórzy, którzy słyszeli o wyczynie dwóch przyjaciół. Determinacja potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o pomoc potrzebującym.