Szczeniak zostaje adoptowany przez pracowników terminalu autobusowego i nazwany “nadzorcą” –

Szczeniak zostaje adoptowany przez pracowników terminalu autobusowego i nazwany “nadzorcą” –

W terminalu pasażerskim Ejido w mieście Acapulco w Meksyku postanowili adoptować psiego gościa, który stale odwiedzał terminal, aby się pożegnać lub wejść w interakcję z pasażerami. Mając potulny charakter, zdobył sympatię większości.

Kiedy pies przybył na miejsce, znany był jako “Murzyn”, ale jak pomyślano, po adopcji nadano mu oficjalny charakter, pracownicy różnych jednostek transportu zbiorowego nadali mu credential z nazwiskiem Firulais Aplana Calles. Jego stanowisko: nadzorca trasy.

Niestety w większości miejsc na świecie żyją zwierzęta, które codziennie przemierzają ulice miast w poszukiwaniu pożywienia i odrobiny uczucia. Z tego powodu należy przyklasnąć takim inicjatywom, jak ta podjęta przez pracowników tego terminalu pasażerskiego.

Pies znany w swoim bezrobotnym życiu jako Negro swobodnie przemierzał terminal i.. jednym z jego ulubionych zajęć jest stanie przy autobusie, gdy pasażerowie odjeżdżają lub przyjeżdżają. Jest prawdziwym gospodarzem.

Jest prawdziwym nadzorcą. Dzięki wszystkim pracownikom, którzy się nim opiekują i karmią go, ten lomito jest błogosławieństwem na terminalu Ejido”mówi post na portalu społecznościowym, na którym terminal publikuje aktualizacje dotyczące świadczonych usług.

Wielu użytkowników dołączyło, aby podziękować za gest zespołu i pochwalić Negro za jego urok i osiągnięte zatrudnienie. Rzeczywistość, w której żyje teraz ten pies jest zupełnie inna. Uznanie, poprawa warunków życia i dużo miłości.