Szczeniak znajduje pozostawione pudełko z kociętami i ratuje je przed utratą życia –

Szczeniak znajduje pozostawione pudełko z kociętami i ratuje je przed utratą życia –

Cechy występujące u niektórych psów pozwalają na obserwację sytuacji, które pozostawiają lekcję życia. I pośród tego nieempatycznego człowieczeństwa, obserwowanie jak stworzenie potrafi w kluczowych momentach okazać czułość jest naprawdę pocieszające.

Banner to trzyletni pies rasy husky, który znalazł się w bardzo ciekawej sytuacji. Jej zalety ujawniły się, gdy natrafiła na małe pudełko pełne kociąt pozostawionych samym sobie. Nie trzeba dodawać, że pies służy również jako wsparcie dla swojej właścicielki, która jest niepełnosprawna.

bannerthesuperdog

Whitney Braley to kobieta, u której zdiagnozowano problem psychiczny. Aby pomóc w przeciwnościach generowanych przez ten stan, polega na działaniach swojego ukochanego zwierzaka Bannera, który służy do odprowadzania negatywnych emocji.

bannerthesuperdog

Także, Banner ma zwyczaj chodzić na spacery w okolicach domu Whitneya. Na tych forach mały piesek idzie do lasu w posłuszeństwie swojej naturalnej ciekawości.

bannerthesuperdog

Więc kiedy Banner pojawił się z tymi kociakami, dla Whitneya to nie było to bez niespodzianki.

Whitney jest również miłośniczką zwierząt, więc tworzy bardzo zgrany zespół ze swoim pupilem. Tego typu interakcja sugeruje, że Banner nie zamierza stać w miejscu, gdy jej przybrana matka potrzebuje pomocy.

bannerthesuperdog

“Dużo ratujemy, a ona zawsze jest przywiązana do kociąt. Dwa lata temu miałam swoją pierwszą kotkę karmioną butelką, która została znaleziona w rowie, a Banner ją przybrał. Ta konkretna kotka nadal z nami mieszka, ale przez lata wychowała co najmniej dziesięć różnych miotów kociąt. Pierwszy raz spotkała się z czymś takim” whitney powiedział.

Banner znalazł szczelnie zamknięte kartonowe pudełko z siedmioma kociętami w środku. Był to efekt działań prowadzonych przez człowieka o nagannym charakterze.

bannerthesuperdog
bannerthesuperdog

Ktoś musiał je włożyć do kartonu, zamknąć wieko i zostawić tam na śmierć. Pewnie myśleli, że nikt ich nie odkryje. Nawet nie wiem, jak Banner je znalazł. Kociaki były zmarznięte i nie miauczały ani nic. whitney wspomniała.

bannerthesuperdog

“Znajdę kociakom odpowiednie domy, które pokochają je na zawsze” mówi właściciel Bannera.

bannerthesuperdog

Na szczęście te kociaki zostały adoptowane wkrótce potem ku szczęściu Whitneya. “Jestem tak szczęśliwa, że teraz, dzięki Bannerowi, te kociaki mogą przeżyć swoje życie z kochającymi rodzinami. To cieszy moje serce.