Szczeniak znajduje bezdomnego kociaka i postanawia zabrać go do domu, aby go adoptować –

Szczeniak znajduje bezdomnego kociaka i postanawia zabrać go do domu, aby go adoptować –

Pies zobaczył, że kotek jest sam, nie miał domu, więc podniósł ją delikatnie pyskiem i odprowadził do domu. Kiedy jego właściciele go zobaczyli, byli mile zaskoczeni czułością, z jaką ten piesek traktował malucha.

Prawda nie mógł mieć lepszego pomysłu, żeby zabrać go do domu mamy i taty. Jakby myślał jednoznacznie, że oni również zajmą się kociakiem. Oczywiście najpierw upewnili się, że nowo przybyłe zwierzę nie ma właściciela.

Mieli nadzieję, że przynajmniej w pobliżu miejsca, w którym został znaleziony, będzie to, co może być jego matką, a nawet inne szczeniaki, które okażą się jego rodzeństwem.

Ale poszukiwania były bezowocne, więc było pewne, że zabiorą go do domu.

W pierwszym tygodniu pobytu musieli monitorować jego stan 24 godziny na dobę, ponieważ z powodu braku jedzenia był bardzo zniechęcony.

Tak, że opieka, którą mu zapewniono, była ważna dla jego życia.

Golden brał nawet udział w jego ratowaniu, nie opuszczał jego boku ani na chwilę, dopóki nie był w stanie stanąć na własnych nogach. Były jak matka i syn, a po jego powrocie do zdrowia są teraz najlepszymi przyjaciółkami.

Jest materiał audiowizualny pokazujący codzienne przeżycia tej uroczej pary. Z czasu wolnego, w porze obiadowej, w porze zabawy, naprawdę nie ma nic, czego by nie robili razem. Kto więc zna historię tych przyjaciół, zakochuje się.

Nawet jeśli zwierzęciu trudno jest zrozumieć lub okazać prawdziwą wdzięczność, ten mały kotek instynktownie wie, że bez swojego przyjaciela nie może się obejść.