Szczeniak zaprzyjaźnia się z młodym człowiekiem żyjącym na ulicy i daje lekcję swojemu właścicielowi –

Colzuti jest powtarzającym się użytkownikiem portali społecznościowych, który określa siebie jako miłośnik zwierząt. Ten mężczyzna w średnim wieku mieszka z pięknym i inteligentnym psem o imieniu Sora, który nauczył go lekcji, której nigdy nie zapomni.

Ten piękny Siberian Husky zatrzymał się w środku spaceru, aby przytulić i pieścić osobę śpiącą na ulicach Paryża. Colzuti, nieco zaskoczony, zaczął konwersować z człowiekiem, który używał namiotu, aby schronić się przed pogodą.

Colzouti

Wiele osób uważa, że szczeniaki zachowują swoje przywiązanie tylko dla swoich właścicieli. Czasami tylko chronią swoich przyjaciół przed potencjalnym ryzykiem, gdy zbliżają się do nich obcy ludzie. Jednak w większości przypadków mają do zaoferowania znacznie więcej miłości.

Colzouti

“Sora zatrzymał się w miejscu przed siedzącym młodzieńcem (…) Ich oczy spotykają się i Sora skacze do przodu, aby pójść i zobaczyć go”, wyjaśnił. Przez chwilę pomyślał, że dobrym pomysłem jest zatrzymanie swojego małego pieska, gdyż sądził, że może to zdenerwować chłopca, ale potem zdał sobie sprawę, że kły bawią się.

Colzouti

Uliczny młodzieniec może nie przeżywał najlepszego momentu w swoim życiu, ale ta chwila naprawdę mu służyła. Chłopak obdarzył Sorę i Colzoutiego uśmiechem, był bardzo wzruszony gestem figlarnych psiaków.

W tym momencie zdałem sobie sprawę z dwóch rzeczy: że mój pies i obcy człowiek mieli wszystko, aby nauczyć mnie o kochaniu bliźniego, i że zrobię wszystko, aby podziękować temu nieznajomemu, który nauczył mnie tej cennej lekcji“, powiedział Colzouti, który od tego momentu zaczął odwiedzać tego pana o imieniu Bruno.

Sora dała lekcję życia Colzouti, który w tym momencie zrozumiał, co znaczy miłość do innych. Zaoferował Bruno jedzenie i ubranie i od tego momentu nawiązała się między nimi przyjaźń. “Nie mieszka już na ulicy. Ta historia bardzo pomogła mu wyjść z ulicy”, powiedział dumny właściciel psa w poście, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych.

Colzouti

Historia, znana na całym świecie dzięki portalom społecznościowym, otrzymała setki komentarzy od poruszonych użytkowników. “Tylko DUSZA TAK CZYSTA JAK ZWIERZĘTA jest w stanie dać wszystko w zamian za NIC”, “bardzo dziękuję, że dałeś im tę odrobinę miłości” i “widziałem twój filmik co najmniej 5 razy” – to niektóre z nich.

Colzouti