Szczeniak z tylko jednym uchem na głowie wyrasta na najszczęśliwszego –

Szczeniak z tylko jednym uchem na głowie wyrasta na najszczęśliwszego –

Rae jest psem, który posiada cechę, która czyni ją bardzo wyjątkową. Przypadkowe zdarzenie przy urodzeniu sprawiło, że została pozbawiona lewego ucha. Z wiekiem jej prawe ucho przesunęło się na środek głowy, przez co wyglądała jak jednorożec.

Czasami dziwactwa potrafią zaczepić ludzi. Dla jednych ich odmienność jest niewygodna, ale dla innych bardzo atrakcyjna. Nie mówiąc już o tym, że Golden Retriver ma bardzo potulny charakter.

Rae nie wygląda jakby miał ucho mniejbowiem jego zmysł słuchu jest bardzo dobry i rozwija się bez żadnych braków.

Golden Retrievery to bardzo zdrowe psy. Pies jest znany w mediach społecznościowych jako złoty jednorożec. Ma ogromne podążanie na Instagramie. Rae jest naprawdę odniesieniem w wyjątkowości.

Wspomniana sytuacja sprawia, że jego rodzina musi co tydzień sprawdzać jego słuch, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jak dotąd tak dobrze.

Rae lubi się bawić cały czas, towarzyszy też mamie do pracy i jest bardzo słodka z rodziną. Nie wspominając o tym, że jest influencerką dla innego rodzaju odbiorców.

goldenunicornrae

Wielu zwolenników Rae wchodzi w interakcję z jej właścicielem na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z jej życiem i wszystkim, co ten piękny jednooki pies lubi robić. Złoty jednorożec jest super gwiazdą.

goldenunicornrae

Rae świetnie się bawi na swoich wypadach, lubi biegać i zawierać znajomości gdziekolwiek się znajdzie. Wydaje się, że nie zależy jej zbytnio na byciu osobą publiczną.

goldenunicornrae

Pies został wzięty za przykład dla niektórych osób, które straciły kończynę, lub mają kompleks niższości z powodu upośledzenia fizycznego.

Rae jest niezapomniana, widziana w towarzystwie innych kłów nie ma najmniejszego śladu niższości. Złoty jednorożec to niewątpliwie bardzo wyjątkowy psiak.