Szczeniak widzi kobietę i biegnie do niej, aby prosić ją o zabranie do domu –

Szczeniak widzi kobietę i biegnie do niej, aby prosić ją o zabranie do domu –

Była sama na stacji i podeszła do kobiety.

W obszarze obok stacji benzynowej w ukraińskim krajużyje słodki mały piesek. Ci, którzy ją znają, mówią, że ma około dwóch lat, odkąd była małą dziewczynką, mieszkała tam, czekając na znalezienie domu.

Jest przyzwyczajona do podchodzenia do każdego, kto idzie zatankować, wita się z nim serdecznie i porusza ciałem na znak przyjaźni. Jest bardzo przyjazna, nawet w sieciach pojawiło się już kilka jej filmików. Na szczęście kilka z nich zostały zauważone przez założyciela sanktuarium dla zwierząt Love Furry friends.

Youtube

Większość ludzi rozumie, że kiedy te zwierzęta są bezdomne i błąkają się bez celu, istnieje wiele niebezpieczeństw, z którymi się spotykają. Chyba, że ktoś się nad nimi zlituje i umieści je w programie adopcyjnym albo po prostu zabrać je do domu, w którym mogą zamieszkać.

Youtube

Mały piesek tęsknił za uczuciem, więc szukał go u każdego, kto przychodził na stację. Była więc pełna przejawów życzliwości wobec tego, kto ją witał lub dawał jej coś do jedzenia. Była jednak bardzo wdzięczna, to, na co czekała, to ktoś, kto oprócz pogłaskania jej, zabierze ją do domu.

Youtube

Jej historia przebiła się w serii filmików i zdjęć, na których pozdrawia wszystkich na stacji benzynowej. Ku jej uciesze, takie zdjęcia widziała właściwa osoba. Kobieta, która spełniłaby jej życzenie o adopcji, i która była założycielką sanktuarium dla zwierząt.

Youtube

Materiał audiowizualny pokazuje psa bardzo przyjaznego i z jej szczęśliwym ogonem witającym wszystkich, coś, co poruszyło więcej niż jeden, w tym kobietę, która dałaby zwrot do życia tego kła. A więc, przygotował się do wyjazdu na stację benzynową, by się z nią spotkać.

Youtube

Dla kobiety poświęcenie czasu na tę czynność wydaje się bardzo znajome. Zawsze robiła coś dla zwierząt w sytuacjach ulicznych, więc ma nie szczędzi wysiłku ani środków, gdy chodzi o zrobienie tego, co może, aby zabrać je w miejsce, które jest dla nich odpowiednie.

Youtube

Ruszył w drogę, aż dotarł na stację. Po przybyciu na miejsce pracownicy zdali mu relację z sytuacji psa, w tym z tego, że potrzebuje domu. Nie było wątpliwości, że potrzebuje natychmiastowej pomocy, na co wskazywała jej reakcja na ich pierwsze spotkanie.

Youtube

Zwierzę podbiegł i przywitał ją z wielką wylewnością, więc wsadził ją do swojego samochodu i odjechali prosto do weterynarza na ocenę jej stanu fizycznego, który był zadowalający. Nawet pielęgnują jej włosy. Od tego dnia miała nazywać się Linda.

Youtube

Nie byłoby mnie już na ulicy, szybko zaadaptowała się w nowym, wygodnym domu, gdzie nie zabraknie jej miłości i opieki.

Youtube

W tej chwili przebywa w sanktuarium, nie wiadomo czy zostanie tam na długo, czy ktoś inny się w niej zakocha i zabierze ją do domu stałego.

Youtube