Szczeniak uhonorowany medalem za 11 lat pracy –

Szczeniak uhonorowany medalem za 11 lat pracy –

Psy mogą stanowić dla człowieka bezwarunkowego sprzymierzeńca w skomplikowanych chwilach, gdy wymaga tego życie. Z tego powodu nie jest zaskakujące, że są one używane jako psy przewodniki, w brygadach lub innych funkcjach, które generują bezpieczeństwo w społeczeństwie.

Historie takie jak Skye nie są obce społeczności kochającej zwierzęta. Ta piękna psina otrzymała Order of Merit za pracę przy wielu akcjach ratunkowych podczas jej aktywnego życia, o których nie mogła zapomnieć, mimo że była na emeryturze.

PDSA

John Leadbetter, który kierował poszukiwaniami ponad 200 zaginionych osób po rozległych górach Wielkiej Brytanii. We wszystkich tych pomocach Skye wykazał się dużą determinacją i bohaterstwem.

PDSA

PDSA Order of Merit, która jest organizacją charytatywną zorientowaną na ten właśnie aspekt, przyznaje to wyróżnienie tylko najbardziej oddanym zwierzętom w Wielkiej Brytanii. Ponad 16 kłów o podobnych zachowaniach zostało nagrodzonych od 2014 roku.

PDSA
PDSA

Skye znaczy dla mnie wszystko, jest moją najlepszą przyjaciółką na wrzosowiskach i jesteśmy partnerami na całe życie. Widzieć, jak otrzymuje PDSA Order of Merit, jest naprawdę wzruszającym doświadczeniem i jest wspaniałym uznaniem czasu i pracy, jaką psy poszukiwawcze i ich zespoły wkładają w góry” wymienia dumny przewodnik.

PDSA

Zespół ratownictwa górskiego o nazwie Bowland Pennine był tym, który zainicjował szkolenie Skye. Po wzorowym szkoleniu, w 2009 roku zakwalifikowała się w parametrach Stowarzyszenia Psa Poszukiwawczego Ratownictwa Górskiego Lake District.

PDSA

Piękny psiak mieszka w domu swojego ludzkiego towarzysza wielu ratunków. Pomimo swojego zaawansowanego wieku, nadal jest bardzo aktywna i pokazuje bardzo łagodny charakter w swoich codziennych interakcjach.

PDSA
PDSA