Szczeniak traci swojego dużego towarzysza przygód i kładzie się w miejscu spoczynku –

Szczeniak traci swojego dużego towarzysza przygód i kładzie się w miejscu spoczynku –

Kaya to piękny pies należący do rasy Great Dane, który przyjaźnił się ze swoim przyjacielem i bratem przygód Gasparem. Ten ostatni stracił życie niedawno, pozostawiając pustkę w duszy swoich przybranych rodziców, ale gdzie uderzył najmocniej, był w sercu ukochanego towarzysza życia.

Marcelo Rodríguez, z Paragwaju był tym, który wziął na siebie upublicznienie tej relacji na portalach społecznościowych. Jego pierwsze publikacje miały związek z leczeniem, któremu Gaspar musiał się podporządkować, aby mieć jakość życia.

“Nasz przyjaciel cierpi z powodu niewydolności. Wiemy, że są to trudne czasy, ale Gaspar nadal nalega, jak to robił tysiąc razy i chcemy nadal dawać mu tę możliwość. RT jest doceniane. I dziękujemy z głębi naszych serc”, marcelo napisał na swoim koncie na Twitterze, aby wygenerować fundusze, które pomogą mu w opiece nad ukochanym psem.

Jednak w niektórych przypadkach intencje nie wystarczają. Niedługo po pierwszych publikacjach o jego kondycji fizycznej, zdrowie Gaspara zaczęło się pogarszać, aż w końcu nie mógł już nic znieść i ostatecznie pożegnał się z tym światem.

Jego nieszczęśliwy koniec zasmucił domowników Gaspara i bliskich mu ludzi, ale w odczuciu Kayi było jeszcze gorzej.

Wczoraj złożyliśmy naszego psa w ziemi na podwórku domu mamy. Gaspar był wyjątkowym towarzyszem, który wiele nas wszystkich nauczył. To jest Kaya, jego przyjaciółka, która teraz stamtąd nie wychodzi. Zwierzęta to istoty wyższe, których nigdy nie zrozumiemy i na które nie zasługujemy”, marcelo Rodriguez powiedział.

Na profilu Marcelo na Twitterze pojawił się wpis, który naprawdę porusza duszę.

I jest to obraz Kayi odpoczywającej, gdzie leżą szczątki jej nieodłącznego przyjaciela Gaspara. Jest to niewątpliwie więź uczuciowa, która przekroczy bariery czasu.