Szczeniak towarzyszy swojemu ukochanemu człowiekowi w czasie refleksji na ścianie –

Szczeniak towarzyszy swojemu ukochanemu człowiekowi w czasie refleksji na ścianie –

Peyton to chłopiec o energii godnej pozazdroszczenia. Chce być zawsze w ruchu po domu w towarzystwie swojego psiego przyjaciela Dasha, dobrodusznego Mastifa Angielskiego o sporych rozmiarach.

Ale najwyraźniej Peyton musi być poprawiony za jakieś niepożądane zachowanie ze względu na jego ogniste zachowanie. Aby go zdyscyplinować, jego matka, Jillian Marie Smith, wysyła go do czasu, kiedy nie musi robić nic innego, jak tylko stanąć twarzą w twarz ze ścianą.

Daleki od bycia time-outem, dla Peytona oznacza coś naprawdę niefortunnego. Jedyną rzeczą, która czyni jego doświadczenie nieco znośnym jest to, że Dash nie opuszcza jego boku.

Jillian Marie Smith

Przyjaciele są tam na dobre i na złe, a to właśnie robi ten zwierzak. Dla Dasha, nawet jeśli jego przyjaciel jest w chwili refleksji, nie jest to powód, by zostawić go w spokoju.

Jillian Marie Smith

“Kiedy jesteś w ‘time out’, ale twój najlepszy przyjaciel nie pozwala ci spędzić go samemu” tak Jillian określiła post na Facebooku, w którym przedstawiła ciekawą sytuację.

Jillian Marie Smith

Matka chłopca dołączyła do postu informację, że nie mogła długo pozostać zła na syna i że powodem, dla którego znalazł się na ścianie, było to, że dokuczał swojej siostrze.

Jillian Marie Smith

“Dash uczynił życie szczęśliwszym dla całej rodziny. Szczególnie dla Peytona. Jeśli zapytasz Peyton, Dash jest jej przyjacielem” jill wspomina. Po zakończeniu czasu refleksji oboje wracają do swoich rutynowych gier, uścisków i zabaw. Życie z przyjaciółmi jest o wiele bardziej znośne.