Szczeniak skacze z podniecenia na ponowne połączenie z rodziną, która straciła go miesiące temu –

Szczeniak skacze z podniecenia na ponowne połączenie z rodziną, która straciła go miesiące temu –

Cow to piękny pies, którego imię jest hołdem dla jego osobliwego koloru. W minionym miesiącu styczniu, został wypuszczony z sanktuarium dla zwierząt Louisiana SPCA. Na szczęście nie byłoby lepszego miejsca na pozostawienie zwierzęcia niż to, gdzie byłby pod opieką, dopóki nie znajdzie się dla niego dom.

Kiedy go zobaczyli był bardzo przestraszony. Pomogli mu i zabrali go do środka, ale niechętnie wchodził w kontakt z ludźmi, co jest typowym zachowaniem psów, gdy czują się zagubione, wyraźnie należał do kogoś.

Jeden z robotników na budowie wyraził: “Bardzo się bał. Kiedy dawano mu smakołyki i ludzie mówili do niego jak do dziecka, przestawał. Ponieważ został znaleziony przywiązany do naszego ogrodzenia, jego reakcja jest wspólna”.

W krótkim czasie Krówka została już zaadaptowana na miejsce dla bezdomnych zwierząt i ich tymczasowych opiekunów.

Zdobył serca wszystkich, więc chętnie znaleziono mu dobre miejsce do życia. Co nie spodziewali się, to fakt, że dom, który znaleźli, będzie znany psu.

W tym momencie zrozumieli, dlaczego Cow na początku odmawiał interakcji z innymi. Miał rodzinę, którą kochał, a oni kilka miesięcy temu szukali go niestrudzenie. Według bliskich mu źródeł, Cow został przejęty przez znajomych innych osób, ale udało mu się ich pozbyć.

Rodzina Krowy usłyszała o nim i o tym, gdzie się znajduje, więc nie traciła czasu, by wyruszyć na poszukiwania. Podekscytowani zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zorganizować ponowne spotkanie.

Ze swojej strony Cow już miał życie w schronisku, pozwolił się kochać, bo był bardzo słodki i przyjazny. Oczywiście, być może już porzucił wszelką nadzieję, że kiedykolwiek zobaczy swoich ludzi ponownie, ale kiedy ponownie zobaczył swoją matkę, przypomniał sobie, jak bardzo był z nią szczęśliwyodzyskała radość, którą cieszyła się, gdy była z rodziną.

Lokalny rzecznik powiedział: “Cow był tak podekscytowany, aby zobaczyć swoją rodzinę! Skakał po ścianach i machał ogonem, jak nigdy wcześniej go nie widzieliśmy! Można było powiedzieć po jego reakcji, kiedy został ponownie połączony ze swoją rodziną!“.

Chociaż minęło kilka miesięcy, zanim została połączona z rodziną, kiedy ponownie się zobaczyli, Cow zareagowała tak, jakby nigdy nie były rozdzielone.