Szczeniak siedzi na progu domu i błaga o dom swoimi oczami –

Znalezienie odpowiedniego zwierzaka może być bardzo trudne. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy słyszy się o rodzinach, które pozostawiły zwierzę po prostu z powodu zmiany okoliczności. Takie historie chwytają za serce.

Ale poniższa historia jest o zwierzęciu, które samo szuka swojego losu. W tym celu potrafił przespać się na froncie pewnego domu, by w ten sposób trafić do domu. To, co najbardziej zaskoczyło ludzi, którzy go znaleźli, to fakt, że nie wydawał się nieśmiały, ale miał wyraźny zamiar bycia zaakceptowanym przez rodzinę.

Brady, szczeniak w wieku około czterech miesięcy, zdrzemnął się skulony na ganku domu rodzinnego, jakby błagając o miejsce w domu rodzinnym. Rzeczywistość jest taka, że bezpańskie szczeniaki nie zawsze mają szczęście trafić do ludzi, którzy je kochają.

Stray Rescue of St. Louis

Choć są organizacje, które robią wszystko, by ściągnąć je z ulic i zapewnić im stałe rodziny, to jednak nie wystarcza.

Stray Rescue of St. Louis

Stray Rescue of St. Louis dowiedział się o sytuacji Brady’ego od samej rodziny. Dom chciał wiedzieć, czy psiak ma właściciela. Ze względu na młody wiek przypuszczano, że zwierzę zostało pozostawione na pastwę losu na ulicy.

Stray Rescue of St. Louis

“Byli miłośnikami zwierząt i nie chcieli go odtrącić, więc zadzwonili do nas. Nie miał innych miotów, żadnych innych psów wokół niego. Nic.”powiedziała dyrektor placówki, Donna Lochmann.

Stray Rescue of St. Louis

Kiedy Donna przybyła do domu, zauważyła, że pies był sam i nie był szczególnie energiczny. W rzeczywistości nabrał pewności siebie, gdy kobieta dała mu przytulanki, a następnie pozwoliła im go odebrać i zabrać w samochodzie schroniska.

Stray Rescue of St. Louis

“Od początku otworzył się na wszystkich tutaj. Naprawdę nie wydawał się nieśmiały ani przestraszony” dodała Donna, która osobiście dopilnowała, by spragniony uwagi psiak miał zapewnioną odpowiednią opiekę weterynaryjną.

Hannah Nicolle

Brady obecnie przebywa w domu zastępczym, otrzymując całą miłość rodziny. Ma jednak nadzieję, że wkrótce będzie miał dom na zawsze, gdzie będzie mógł oddać swoją wierność na zawsze.

Hannah Nicolle