Szczeniak siedzący w schronisku dla zwierząt uśmiecha się do wszystkich przechodzących obok

Szczeniak siedzący w schronisku dla zwierząt uśmiecha się do wszystkich przechodzących obok

Każdy pies ze schroniska ma wyjątkową historię tego, jak się tam znalazł.

Nie inaczej jest w przypadku czarnego labradora z Luizjany. Ma na imię Burreaux i wraz z dwójką rodzeństwa, Joe i O, trafił do schroniska.

HSNWLA

Źródło:
HSNWLA

Imiona zostały im nadane przez Sarah Walton, wolontariuszkę Humane Society of Northwest Louisiana.

Jak się okazuje, jest ona wielką fanką futbolu LSU. To właśnie ona pojechała odebrać trzy 8-tygodniowe szczeniaki z centrum kontroli zwierząt i przywiozła je z powrotem do Humane Society.

Był to kluczowy moment dla szczeniąt. Walton i inni wolontariusze wiedzieli, że jeśli będą ciężko pracować, będą w stanie znaleźć im nowe domy.

HSNWLA

Źródło:
HSNWLA

Chociaż wszystkie szczenięta były piękne, Walton zauważył, że Burreaux wyróżniał się bardziej niż reszta szczeniąt w miocie.

Zauważyła, że za każdym razem, gdy ktoś mówił do niego wysokim głosem, zaczynał się uśmiechać i pokazywać zęby. Szczeniak miał najbardziej uroczy mały uśmiech, który czynił go całkowicie wyjątkowym.

Walton opowiedział więcej o tej sytuacji w wywiadzie dla The Dodo:

“Za każdym razem, gdy mówisz do niego naprawdę słodko… pojawia się ten uśmiech, jakby czegoś chciał” – powiedział Walton[It’s] jakby mówił: “Chodź mnie pogłaskać, chodź mnie kochać””

HSNWLA

Źródło:
HSNWLA

Jednak pomimo jego uśmiechniętych zdolności, brat Burreaxa, Joe, został adoptowany jako pierwszy. Joe był naprawdę dobry w aportowaniu, a jego talent szybko sprawił, że został zabrany przez rodzinę.

“Cały miot był przyjazny, słodki i lubił się bawić” – powiedział Walton. “Burreaux i jego siostra też zaczynają się uczyć aportowania”

Zrzut ekranu z Facebooka

Źródło:
Zrzut ekranu z Facebooka

Niestety, ponieważ talent Burreaxa do aportowania był wciąż w fazie rozwoju, wolontariusze musieli wymyślić nowy kąt, aby pokazać publiczności, dlaczego powinni go adoptować.

Wtedy przypomnieli sobie o jego uroczym uśmiechu.

Wideo z głupkowatym uśmiechem Burreaux zostało opublikowane na stronie HSNL na Facebooku i natychmiast zaczęło przyciągać wiele uwagi.

“Pomyśleliśmy, że Burreaux tak bardzo chce mieć dom, że zawsze się uśmiecha, próbując go udobruchać” – powiedział Walton. “Więc nagraliśmy ten film i teraz staje się on wirusowy”

Podobnie jak małe dziecko, Burreaux otwiera usta, aby pokazać swoje zęby, gdy jest szczęśliwy.

HSNWLA

Źródło:
HSNWLA

To świetny sposób na przyciągnięcie uwagi ludzi.

Strategia Burreaux zadziałała bardzo dobrze! Wkrótce po tym, jak film z jego uśmiechem stał się wirusowy, Burreaux został adoptowany.

“Szczęśliwe życie Burreaux!!! Nasz słodki uśmiechnięty chłopiec, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych ze swoim uśmiechem, znalazł swoją wieczność!!!” schronisko napisało na Facebooku.

HSNWLA

Źródło:
HSNWLA

Cieszymy się, że Burreaux jest teraz w cudownym domu na zawsze. Co za słodki chłopak.

Poniżej znajduje się film przedstawiający uśmiechniętego Burreaux!

Prosimy podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

Źródło: Humane Society of Northwest Louisiana