Szczeniak ratuje rodzinę po znalezieniu potencjalnego zagrożenia ukrytego w ścianie –

Szczeniak ratuje rodzinę po znalezieniu potencjalnego zagrożenia ukrytego w ścianie –

Willow to szczeniak rasy Great Pyrenees, który dzieli swoje życie z rodziną Caitlyn Radel. Ona uważa swojego zwierzaka za część rodziny, a ta więź została wzmocniona po wyjątkowym epizodzie.

Piękny psiak znany jest z tego, że bardzo ciepło wita każdego, kto staje się częścią rodziny. Jej instynkt jest bardzo sympatyczny i nigdy nie pokazała, że jest zdenerwowana. Z tego powodu, gdy jej zachowanie się zmienia, alarmuje każdego w pobliżu.

willowthegreat20

“Jest czuła i uwielbia się przytulać”radel-Paaby powiedziała cyfrowemu mediatorowi The Dodo. Najlepsza przyjaciółka Willow wspomina wydarzenie, w którym w niezwykły sposób zadziałał jej instynkt.

willowthegreat20

Kiedy ta kobieta wróciła do domu ze sklepu spożywczego, zastała swojego chłopaka, który pilnował jej młodego syna na dole. Jednak bardzo dziwne było to, że mały piesek nie wyszedł, aby ją przywitać.

willowthegreat20

Po przeszukaniu całego domu, znalazł Willow w gabinecie pod biurkiem. “[Ella] weszła pod biurko i zaczęła zachowywać się bardzo nerwowo, szczekała i nie chciała wyjść. Nawet poszła trochę na (obrzydzenie), żeby zwrócić naszą uwagę i wtedy zauważyliśmy wyjście.” wspomniał Caitlyn .

Gdy kobieta dotknęła ściany, była ona bardzo gorąca. Wierzba wyczuł niebezpieczeństwo, gdyż gniazdko zapaliło się. Rodzina wezwała straż pożarną, która przybyła natychmiast, aby ugasić iskry. “Straż pożarna powiedziała, że gdybyśmy nie znaleźli go wtedy, kiedy to zrobiliśmy, nasz dom mógłby się (zapalić) w ciągu nocy” powiedział Caitlyndziękując swojemu pupilowi za bohaterskie czyny.

willowthegreat20

“Nigdy wcześniej nie robiła czegoś takiego i to nas zaskoczyło. Zawsze upewnia się, że jej ludzki brat jest bezpieczny i trzyma się mnie i zwykle alarmuje mnie, jeśli coś jest nie tak, ale nigdy nic poważnego ..powiedziała kobieta przytulając swojego pupila.

willowthegreat20

Gdy rodzina zebrała się bezpiecznie wokół “dziękczynnego” stołu, wiedzieli, że mają za co być wdzięczni: za istnienie ich bohatera, Willow. Jako owczarek lub stróż domu, ten mały piesek ma odpowiednie kwalifikacje.