Szczeniak przychodzi, aby pocieszyć młodą kobietę, która straciła ukochaną osobę –

Szczeniak przychodzi, aby pocieszyć młodą kobietę, która straciła ukochaną osobę –

Maria Jose była w środkumiejsce, w którym umieszcza się ludzi, gdy odchodzą z tego świata, wyrażając swoje przygnębienie za stratę bliskiej osoby. Gdy czytał epitafium miejsca, w którym znalazł swoją ukochaną, pojawił się niespodziewany gość, który pocieszył jego mokrą twarz.

To ekspert od spraw bezdomnych, który z niewiadomego powodu znalazł się na miejscu zdarzenia, podszedł do młodej kobiety, która wyrażała swoje przygnębienie. Wśród szarej atmosfery, kły przyniosły uśmiech na twarzy młodej kobiety.

cotesaurus

Szczeniak przybył, kiedy najbardziej go potrzebowałaś, chciał powiedzieć jeden z cybernautów do Maríi José, krótko po tym, jak dokonała ona publikacji na portalu społecznościowym wspomnianego wydarzenia. Jak można było się spodziewać, post rozszedł się wirusowo.

cotesaurus

Jest wiele sposobów na poradzenie sobie ze stratą bliskiej osoby, ale jest też wiele sposobów na to, by pozostała ona nieruchoma w duszy. Teraz dla Maríi José Sáez Orte czymś, co się sprawdziło, jest dzielenie się z innymi tym, co czuje, a tym razem zrobiła to za pośrednictwem sieci społecznościowych.

cotesaurus

“Dzisiaj poszłam pożegnać się z osobą, którą najbardziej kochałam, bo też postanowiłam odejść i przyjechał ten mały piesek”, napisała na wspomnianym koncie platformy. Maria była naprawdę w dołku do tego stopnia, że chciała odebrać sobie życie.

cotesaurus

“Zwierzęta w ogóle bardzo mocno odczuwają naszą energię, wiedzą, kiedy jest nam źle”mały piesek, ze swoją małą łapką powiedział do ciebie: “wszystko będzie dobrze człowieku”, oni są po prostu najlepsi”. To były niektóre z tysięcy komentarzy pozostawionych przez użytkowników na temat publikacji Maríi José.

cotesaurus

Po osuszeniu twarzy pożegnał się z pięknym psem, dziękując mu za pojawienie się w odpowiednim momencie. Niestety, adopcja nie wchodziła wtedy w grę, ponieważ Maria ma pitbulla w swoim domu, który nie jest gościnny dla innych zwierząt. Jednak w komentarzu sąsiad powiedział, że szczeniak mieszka tam i jest karmiony przez kilka osób, które mają biznes w pobliżu, a także potwierdził, że zwierzę nie spędza zimnych nocy, a tym bardziej czasu bez jedzenia.