Szczeniak porzucony w lesie z całym swoim dobytkiem czeka na kogoś, kto go zobaczy

Szczeniak porzucony w lesie z całym swoim dobytkiem czeka na kogoś, kto go zobaczy

Hank miał kiedyś rodzinę. Ale porzucili go w lesie.

Zostawili go tam ze złamaną nogą, nieotwartą torbą z jedzeniem, którego nie mógł otworzyć, jego legowiskiem i kilkoma starymi zabawkami.

Dobry Samarytanin znalazł go siedzącego idealnie nieruchomo na swoim psim posłaniu w lesie i zadzwonił do miejscowego schroniska dla zwierząt.

“Tylko szczeniak w wieku 8 miesięcy, a jednak przeszedł tak wiele. Jego ogon zaczął merdać, gdy tylko dowiedział się, że jest zabierany do szpitala weterynaryjnego. Nie potrafimy sobie wyobrazić, dlaczego ktoś miałby go porzucić ze złamaną nogą. Zostawił go z jego łóżkiem, zabawkami i jedzeniem w lesie. Kimkolwiek jesteś, wiedz, że Hank jest teraz bezpieczny i już nigdy nie będzie skrzywdzony”, Humans and Animals United napisali na swojej stronie na Facebooku.

Ci, którzy uratowali Hanka, bali się, że może być agresywny, ponieważ był w trybie przetrwania, ale był po prostu wielkim słodkim ciastkiem.

“Był niczym innym jak miłością od chwili, gdy go dostali” Rosa Fond, założycielka Humans and Animals United, powiedziała The Dodo. “Wszyscy mówią, że jest najsłodszym psem”.

Hank został natychmiast zabrany do weterynarza, gdzie zdiagnozowano u niego złamaną nogę, na którą cierpiał od ponad dwóch tygodni.

To dlatego nie ruszał się ze swojego psiego legowiska.

Było to dla niego zbyt bolesne, aby tak postąpić. Hank potrzebował poważnej operacji. Był prawie poddany eutanazji, zgodnie z postami na Facebooku.

Jednak Humans and Animals United wkroczyło, aby upewnić się, że Hank otrzymał całą krytyczną opiekę, której potrzebował.

Hank został zaplanowany do operacji, ale musiał najpierw przybrać na wadze.

Nikt nie wiedział dokładnie, jak długo był bez jedzenia, ale był bardzo chudy, kiedy został znaleziony. Prawdopodobnie jednak został porzucony w lesie na dwa tygodnie przed znalezieniem.

Personel szpitala weterynaryjnego upewnił się, że w tym czasie dał mu dużo miłości i uwagi. Historia Hanka stała się bardzo popularna w sieci.

Zaczęły napływać datki na opłacenie operacji i opieki nad Hankiem. Ludzie nie mogli się nadziwić, że ktoś mógł potraktować tak słodkiego psa z takim okrucieństwem.

Pierwsza operacja Hanka zakończyła się sukcesem, dzięki wszystkim ludziom, którzy wpłacali datki i kibicowali mu.

Oczekuje się, że rekonwalescencja zajmie mu trochę czasu.

Humans and Animals United poinformowało również, że jest on nadal bardzo chudy, do tego stopnia, że wystają mu kości.

Tak więc, jest karmiony małymi posiłkami w ciągu dnia, aby nabrać masy. Jest w tymczasowym domu zastępczym, ale wkrótce trafi do innego domu zastępczego, który specjalizuje się w takich przypadkach jak Hanka.

W ten sposób będzie miał najlepszą szansę na przybranie na wadze i powrót do zdrowia po operacji. Kiedy Hank będzie wystarczająco zdrowy, zostanie oddany do adopcji.

Było wiele zapytań o adopcję Hanka, ale oficjalny dom na zawsze nie został jeszcze wybrany.

“Tak bardzo dziękuję dobremu Samarytaninowi, który go znalazł i wszystkim zaangażowanym w jego opiekę. Wiem, że będzie miał wspaniałe życie” – napisali ratownicy.

Możesz dowiedzieć się więcej o wpłatach na fundusz Hanka lub pomagać innym psom w potrzebie, takim jak Hank, odwiedzając Humans and Animals United na stronie humansandanimalsunited.com.

Zobacz słodkie wideo Hanka poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.