Szczeniak pomaga swojemu ludzkiemu konduktorowi autobusu zadzwonić do pasażerów –

Szczeniak pomaga swojemu ludzkiemu konduktorowi autobusu zadzwonić do pasażerów –

Czworonożnego pomocnika kierowcy transportu publicznego można zobaczyć na tymczasowym terminalu pasażerskim w mieście El Alto w Boliwii. Wyjątkowy towarzysz transportowca zdobył serca społeczności i tysięcy osób za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Jak powszechnie wiadomo, zawodowi kierowcy, którzy zarabiają na życie w tym góralskim regionie, wołają do potencjalnych pasażerów bardzo dźwięcznym głosem. W obliczu tego wezwania, wspomniany piesek odbija się echem i robi wszystko, by pomóc swojemu człowiekowi.

Redunotv

Zdarzenia te zostały wrzucone do mediów społecznościowych, , gdzie widać dwóch towarzyszy, którzy nawołują społeczność do wsiadania na najsłynniejszy środek transportu Boliwii. Według statystyk, transport publiczny w tym kraju jest jednym z najbardziej efektywnych na tym obszarze.

Redunotv

Właściciel tego psa czasami pracuje sam jako kierowca furgonetki, a jego rolą jest załatwianie po mieście pasażerów, którzy potrzebują transportu. Mężczyźnie w żadnym momencie nie przeszkadza, że jego pupil dostaje całą uwagę, wręcz przeciwnie, wydaje się być za to wdzięczny.

Redunotv

Innym razem to jego kolej na prowadzenie furgonetki, podczas gdy ktoś inny mu asystuje, ale psiak nie uchyla się od swoich obowiązków. Bardzo często można zaobserwować ich razem w jednym miejscu i jeśli nikt się nie zbliża, razem udają się w dalszą drogę.

Redunotv

Na komentarze dotyczące publikacji nie trzeba było długo czekać. “To najpiękniejsza rzecz, jaką dziś widziałem”, “Co za słodycz” i “Najlepszy przyjaciel”, to tylko kilka przykładów sensacji, jaką wywołała najsłynniejsza para transportowa Boliwii.