Szczeniak poklepuje oficera i dziękuje mu za uratowanie życia –

Szczeniak poklepuje oficera i dziękuje mu za uratowanie życia –

Urzędnicy w Peru uratowali Buldoga Angielskiego przed dalszymi konsekwencjami ze strony jego właściciela, który stosował negatywne traktowanie, aby rzekomo go wychować. W momencie ratowania pies zareagował w szczególny sposób.

Max to imię tego psiaka, który widząc, że jest w lepszej sytuacji, podszedł do jednego z funkcjonariuszy i w ramach podziękowania dał mu buziaka. Moment ten został uchwycony telefonem komórkowym innego agenta, co niewątpliwie wywołało furorę na portalach społecznościowych.

Funkcjonariusze otrzymali skargi od kilku obywateli, którzy dostrzegli, że Max został potraktowany w negatywny sposób przez mężczyznę. To naprawdę niefortunne, że takie wydarzenia mają miejsce w XXI wieku.

Skarga została przekazana władzom najbliższym miejscu pobytu Maxa. Obywatel, który zadał te negatywne doświadczenia temu zwierzęciu, jest w areszcie władz.

W obliczu tej historii jeden z użytkowników chciał utrwalić ten moment, publikując karykaturę stworzoną przez stronę. “Chciałem tylko podziękować”post, który szybko stał się wirusowy, stwierdza.

Ponieważ nadal pracujemy dla Was i z Waszego powodu, z powołaniem do służby”stwierdziła publikacja wg Święto robotników z udziałem Maksa i oficera.

Niech Wasza praca nadal będzie tak chwalebna i niech będzie nagrodzona pocałunkiem czystej miłości”, “Szczęśliwego dnia i gratulacji za pracę na rzecz tych szczeniaków”, “Dziękujemy za uratowanie Maksa”, “Wiele gratulacji dla Was wszystkich”, to niektóre z wyróżniających się komentarzy dotyczących ratowania Maksa.

Max zamieszkał teraz tymczasowo z agentami, gdzie cieszy się nowym życiem u boku tych dobrych ludzi.

Jest karmiony, rozpieszczany i przede wszystkim kochany przez funkcjonariuszy, którzy postanowili go zatrzymać na czas przewiezienia go do PNB, gdzie zostanie objęty opieką zastępczą. Od tej chwili zaczyna się dla niego nowe życieva życie zaczyna się dla Maxa, z dala od jego byłego właściciela i zapominając o tylu negatywnych doświadczeniach.