Szczeniak pokazuje swój najlepszy uśmiech dla wszystkich, aby znaleźć dom –

Szczeniak pokazuje swój najlepszy uśmiech dla wszystkich, aby znaleźć dom –

Obraz jest wart tysiąca słów. A jest to szczególnie prawdziwe, gdy chodzi o adopcję zwierzaka. Zawsze szuka się najlepszego kandydata pod kątem jego najlepszej prezentacji. Jednak to, czego nie da się podrobić w przypadku adopcji, to psie uśmiechy.

Na tej podstawie wyjątkowy mały pies stał się sensacją w mediach społecznościowych. Z ponad 500 000 wyświetleń i setkami komentarzy, kania stała się sławna na całym świecie. A jest tak, że jego specyficzny ruch bardzo dobrze towarzyszy obrazowi.

BAC

Do opisu wideo dołączony został następujący komentarz Rachel Barron: “Ta mała dziewczynka jest taka szczęśliwa. Ale co sprawiłoby, że uśmiechnęłaby się jeszcze bardziej? Dom na zawsze”. Celem publikacji było doprowadzenie do adopcji.

BAC

Po odsłonięciu uśmiechniętego szczeniaka, BAC (sanktuarium dla zwierząt) opublikował: “Nasza uśmiechnięta dziewczynka znalazła swój dom stały! Teraz ma rodzinę, z którą może dzielić całe swoje szczęście. Dziękujemy jej nowej rodzinie za adopcję naszego bundle of joy!”.

Uśmiechnięty szczeniak otrzymał imię Layla podczas oczekiwania na adopcję. Niektóre z komentarzy w mediach społecznościowych były następujące:”ten filmik jest tak uroczy, że aż mnie motywuje! Dzięki temu zły dzień był o wiele lepszy. Bardzo się cieszę, że trafi do dobrego domu!

Layla dostała adopcję bardzo szybko po wspomnianym zawirusowaniu.“To wspaniałe…! Jestem pewna, że będzie żyła najlepiej w życiu!”wspomina na Instagramie jedna z kobiet.