Szczeniak podchodzi do reporterki, przytula się do niej i oczami błaga o dom –

Szczeniak podchodzi do reporterki, przytula się do niej i oczami błaga o dom –

Jeśli istnieje słowo, które można określić Andrea Jaramillo to profesjonalizm. I ta kobieta zrobiła nienaganną karierę w świecie telewizji, będąc bardzo odpowiedzialną, jeśli chodzi o dostarczanie wiadomości Kolumbijczykom. Ale przy relacjonowaniu pewnej historii, musiała na chwilę przerwać swoją rutynę pracy.

Powodem tej pauzy było pojawienie się czworonożnego stworzenia, którego twarz prosiła reporterkę o pomoc. Bez zastanowienia zapytała o pozwolenie stacji i postanowiła zrobić to, co zrobiłby kochający i mądry człowiek.

ajaramilloch
ajaramilloch

Przygotowywałem jakieś tematy do emisji wiadomości, gdy nagle podszedł do mnie mały piesek, wyglądał jakby prosił o pomoc. Nie nie mogłem go tam zostawić, więc dzięki pomocy wielu osób udało mi się go zabrać do ośrodka weterynaryjnego – powiedział Jaramillo.

ajaramilloch

Po przybyciu do centrum weterynaryjnego, specjaliści zbadali go “od stóp do głów” i znaleźli kilka problemów zdrowotnych u kła, ale żaden z nich nie był poważny.

ajaramilloch
ajaramilloch

Teraz jest lepiej (…) Prawda jest taka, że to bardzo spokojny i czuły pies, pozwala się rozpieszczać”, powiedział reporter Jaramillo, który postanowił adoptować pięknego kła, znanego teraz jako Carlitos. Te działania są dobrze warte skomentowania i upublicznienia.

ajaramilloch

“Jest już lepiej, dużo bardziej towarzyski, macha ogonem i jest bardzo szczupły. Prawda jest taka, że to bardzo spokojny i czuły pies, pozwala się rozpieszczać”, jaramillo zakończył swoje wypowiedzi dla prasy i nie wyklucza powtórzenia tych działań.