Szczeniak pociesza swojego futrzanego braciszka, który właśnie został potraktowany u weterynarza –

Szczeniak pociesza swojego futrzanego braciszka, który właśnie został potraktowany u weterynarza –

Wiadomo, że w świecie zwierząt psy są zauważane za ich zdolność do tworzenia trwałych przyjaźni z ludźmi. A teraz, są pewne doświadczenia, które mogą świadczyć o jakimś uczuciu, jakim mogą darzyć innych przedstawicieli tego samego gatunku.

Przez lata istniały teorie o przyjaźni między psami. Dla niektórych kły są najbardziej społecznie podobne do ludzi, ze względu na ich zdolność do rozwijania przywiązania do innych w szczególny sposób.

Właśnie to można zaobserwować na filmiku, gdzie dwa szczeniaki są razem i jeden z nich ma przypadłość w jednej łapce. Zdrowy psiak pociesza go, przytulając się do niego w najbardziej czuły sposób, jaki kiedykolwiek widziano.

Zdjęcia szybko stały się wirusowe na Instagramgenerując niekończące się pozytywne komentarze. Osobami, które zdecydowały się na zamieszczenie tego materiału, był zdobywający popularność wśród miłośników zwierząt ośrodek medialny o nazwie La FM.

Choć we wspomnianej publikacji nie podano bliższych szczegółów, skąd wzięły się te działania, na komentarze nie trzeba było długo czekać. “I nawet wielu ludzi pyta, dlaczego jest nas tak wielu, którzy ich kochają (…), to pytanie odpowiada samo”napisał jeden z użytkowników portalu społecznościowego.

“Każdego dnia uczą nas więcej, są czystą miłością”, dodała inna kobieta, wzruszona momentem, w którym oba kły zdawały się łączyć w jednym sentymencie. Ta scena przypomina, jak ważne jest dawanie pociechy pośród przeciwności.