Szczeniak leży na progu domu rodzinnego i błaga oczami o szansę –

W pewnej dzielnicy w mieście La Porte w Teksasie, był pies, który był bardzo zmęczony od chodzenia bez kierunku i kierunku. To była kwestia szczęścia lub instynktu, mały piesek próbował wejść na ganek domu, by wezwać pomoc.

Ponieważ nie mogła już sobie poradzić ze swoim ciałem, położyła się na macie odbiorczej, czekając aż ktoś się nią zajmie. Na szczęście dla niej, mieszkańcy domu dostrzegli niespodziewaną wizytę w biały dzień.

Kania była tak wyczerpana, że nie chciała przestać spać. Mijały godziny, a ona nie wstawała, więc właścicieli domu zastanawiała pozycja gościa.

Ponieważ odmówiła wyjścia, podano jej wodę do nawodnienia i trochę jedzenia, aby odzyskała siły. Mimo to, mały piesek nie chciał odejść. W jej oczach było pragnienie, by pozwolono jej przejść.

Aby lepiej się nią zaopiekować, postanowiono znaleźć weterynarza, który mógłby ją jak najszybciej zobaczyć. W tym celu rodzina postanowiła skontaktować się z grupą ratowniczą ” To jest Houston“który natychmiast dokonał publikacji w Facebook ze zdjęciami psa.

Wolontariuszka Kourtney Crenshaw zauważyła publikację i postanowiła udać się do domu, który służył jako tymczasowe schronienie dla wspomnianego psa.

“Kiedy przyjechałem, była trochę nerwowa, ale gdy tylko pozwoliłem jej mnie powąchać, pozwoliła mi ją pogłaskać i natychmiast zaczęła lizać moją twarz. Nie chodziła na smyczy, więc podniosłem ją, wsadziłem do samochodu i ruszyliśmy do domu.” wspomniał wolontariusz.

“Lila” to imię, które grupa ratunkowa przypisała jej w celu zarządzania ewentualną adopcją. Przez cały czas psiak wykazywał bardzo potulny charakter.

Wolontariuszka Kourtney zabrała Lilę do lokalnego weterynarza. Specjalista ustalił, że jest to 5-6 miesięczny owczarek australijski. Była praktycznie szczeniakiem.

Lila została poddana zabiegowi na swojej skórze “Kiedy poczuje się lepiej i będzie trochę zdrowsza, zostanie oddana do adopcji” kourtney wspomniała.

Na szczęście Lila wyleczyła się zadowalająco, z kolei znalazła dom, w którym będzie zadbana, dobrze odżywiona i kochana tak, jak na to zasługuje.