Szczeniak, który stracił swoje szczeniaki, adoptuje trzy kocięta, które straciły matkę –

Szczeniak, który stracił swoje szczeniaki, adoptuje trzy kocięta, które straciły matkę –

Podstawowe instynkty u kłów mogą stanowić niespodziankę w sposobie postrzegania życia. Daleko od działań egoistycznego życia, które charakteryzują niektóre zwierzęta w sposobie rozwoju w ich siedlisku, zdarzają się epizody takie jak historia Georgii.

Ten piękny mały pies został znaleziony żyjący w stacji benzynowej w pobliżu granicy między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, a konkretnie w Rocky Point. Kiedy została znaleziona z grupą ratunkową dla zwierząt, była w zaawansowanym stanie ciąży.

Pracownicy zespołu Sunshine Dog R. postanowili dać tej pięknej psinie dom. Po znalezieniu się w placówce rozpoczęły pracę przy porodzie, niestety żadne ze szczeniąt nie wyszło z niej żywe.

Sunshine Dog R

Lpotomstwo urodziło się przedwcześnie, pozostawiając głęboką pustkę w Gruzji. Psina była biologicznie gotowa, by zostać matką.

Sunshine Dog R

W obliczu oczywistej frustracji Georgia wyglądała na bardzo przygnębioną. Założycielka m.in Sunshine Dog Rescueanita Osa, poczuła potrzebę zrobienia czegoś, co pomogłoby jej złagodzić uczucia.

Sunshine Dog R

Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, żeby mama straciła cały miot. Byłam tak zniechęcona, że szukałam tych dzieci” Anita wspomniała mediom ABC15.

Sunshine Dog R

Dla fizycznego i emocjonalnego uzdrowienia Georgii konieczne było wypełnienie tej pustki. Anita wykorzystała więc swoje media społecznościowe, aby znaleźć zwierzę potrzebujące karmiącej matki.

Sunshine Dog R

W ten sposób znaleziono trzy nowo narodzone kociaki, które zostały bez matki i potrzebowały surogatki, która pomoże im we wszechstronnym rozwoju. Konieczne było, aby obie strony się widziały.

Sunshine Dog R

Delikatnie przedstawiłem jej je. Najpierw wzięłam jedną i pozwoliłam jej powąchać, wydawało się, że ją zaakceptowała, więc przyniosłam pozostałe. Niesamowite jest to, że od razu się uspokoiła. Nie sądzę, aby kociaki miały pojęcie, że Georgia jest psem”tak Ana opisała pierwsze spotkanie obu stron.

Gruzja zareagowała w wyjątkowy sposób. “Ona je karmi, czyści je i wszystko, ale więź jest silna. To naprawdę coś do zobaczenia, ona chroni te kocięta, jakby były jej dziećmi “ anita podsumowała.

Na szczęście psinka znalazła dom, w którym będzie szczęśliwa na zawsze u młodej pary, która postanowiła dać jej szansę w życiu.

Sunshine Dog R

Kociaki również dorosły i odeszły wdzięczne temu małemu pieskowi, który spełnił swoją rolę jako matka.

Sunshine Dog R