Szczeniak, który czekał 500 dni na dom, skacze z podniecenia na spotkanie z nowym właścicielem –

Szczeniak, który czekał 500 dni na dom, skacze z podniecenia na spotkanie z nowym właścicielem –

Kiedy pies spędza dużo czasu w schronisku, jest bardzo prawdopodobne, że w końcu opiekunowie zdecydują się zakończyć jego życie. Choć nie wszyscy zainteresowani zgodzą się z tą decyzją.

Przejrzystość w działaniach tych ośrodków, brak konsekwencji w finansowaniu powodują, że trzeba opowiadać takie historie.

Wags and Walks Rescue

Aleksander to imię szczeniaka, który został uratowany wraz z 50 innymi zwierzętami w procedurze przeprowadzonej przez tych profesjonalistów. Chociaż zabrali je wszystkie ze złych środowisk, w których żyły i przynieśli je do swojego schronu, aby zostały wyleczone i zadbane, utrzymanie ich nie jest łatwym zadaniem.

Wags and Walks Rescue

Ze wszystkich uratowanych Aleksander wyróżniał się wielką łagodnością i ciągłym szukaniem miłości. Jednak nikt, kto odwiedzał schronisko, zdawał się tego nie dostrzegać, więc czas zaczął upływać, a biedny psiak został na długo zapomniany.

Wags and Walks Rescue

“Oglądanie wspaniałego Alexandra siedzącego i czekającego przez tę ilość czasu bez własnej winy było naprawdę (trudne) dla nas wszystkich tutaj w Wags” skomentowała Chloe Esperiquette, kierownik ds. rozwoju w Wags and Walks.

Wags and Walks Rescue

15 miesięcy później losy Aleksandra się zmieniły, ponieważ zobaczyło ją młode małżeństwo i natychmiast się w niej zakochało, więc postanowiło otworzyć drzwi swojego domu, aby ją powitać. Wśród szarych chmur zawsze jest nadzieja.

Wags and Walks Rescue

“Jesteśmy tak podekscytowani, aby podzielić się, że dzięki tej społeczności i ich wsparciu, po 477 dniach cierpliwie czekając na dom, nasz słodki chłopiec skierował się do próby adopcyjnej z niesamowitą rodziną! Alexander jest na swojej drodze do szczęśliwego życia!”skomentowała fundacja.