Szczeniak idzie na siłownię, aby trochę się rozciągnąć i kończy się adopcją –

Szczeniak idzie na siłownię, aby trochę się rozciągnąć i kończy się adopcją –

Mały piesek w stanie ulicznym podchodziłl ośrodek zdrowia Equilibriumi zaczął wykonywać pewne ruchy, które symulowały gesty ludzkich rutynowych czynności. Personel pracujący w ośrodku był natychmiast urzeczony gościem.

Po wejściu z nią w interakcję pracownicy terapeutyczni zorientowali się, że nie przejawia ona żadnych oznak negatywizmu. Wręcz przeciwnie, przyciągała do każdego, kto wykonywał jakąkolwiek rutynę.

Glauciene Borrett

Ponieważ pies spędza wszystkie swoje dni w społeczności Cuparaque w Brazylii i nie miał stałego domu. Właścicielka kliniki chciała ją zabrać do miejsca, gdzie mieszka jej matka. W trakcie przeprowadzki pies zaszedł w ciążę.

Przez cały okres ciąży była pod opieką z zachowaniem wszystkich stosownych zaleceń weterynaryjnych. Szczeniaki zostały następnie oddane do adopcji. Szczeniak nie czuł się jednak zbyt dobrze w domu kobiety, więc ta postanowiła nadać mu inny cel.

Glauciene Borrett

Teraz jedynym, z którym dobrze się dogadywał, był właściciel kliniki: “Ona ma ze mną połączenie, znalazła mój dom! Znalazła moją pracę i moje serce!” wspominała kochająca terapeutka. Warto dodać, że psina otrzymała imię Amarelinha.

Glauciene Borrett

Terapeutka zamieściła na swoich portalach społecznościowych informację, jak przebiegło nowe spotkanie z Amareliną. “FOTO 1. ‘Witam panią, czy mogę przeprowadzić lekcję próbną? FOTO 2 ‘Alooooonga, rozciągaj się!’ FOTO 3 ‘O której godzinie macie tu obiad?'” .

Glauciene Borrett

“Nie mogę umieścić w domu więcej zwierząt… dlatego wpadłam na pomysł, żeby zostawić ją w klinice! Mamy duże podwórko,powiedziała terapeutka. Amarelinha ma teraz stały dom i cieszy się rozciąganiem w centrum terapeutycznym.

Glauciene Borrett