Szczeniak chihuahua rzuca uroczą “złość”, gdy rodzeństwo kradnie zabawkę

Szczeniak chihuahua rzuca uroczą “złość”, gdy rodzeństwo kradnie zabawkę

Chihuahuas są urocze psy, które są znane z głośnego kory i bezdennej studni energii. Nawet jeśli są jednymi z najmniejszych psów wokół, zawsze myślą, że są duże i mają tendencję do posiadania osobowości alfa.

Jeden malutki szczeniak Chihuahua jest tego idealnym przykładem.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Dwa szczeniaki Chihuahua, jeden brązowy, a drugi czarny, leżały na swoim psim posłaniu na podłodze, bawiąc się jakimiś zabawkami.

Jednak na wierzchu był inny biały Chihuahua, gniewnie patrząc na nich z góry kanapy ich właścicieli. Gdy dwa szczeniaki kontynuowały wąchanie i zabawę zabawkami, biały Chihuahua wściekle pstryknął na swoje rodzeństwo, szczekając na nie.

Biały Chihuahua nie chciał, aby jego bracia dotykali jego zabawek.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Chciał powstrzymać swoich braci od zabawy zabawkami, które on uważa wyłącznie za swoje.

Sądząc po jego ostro brzmiących szczeknięciach, wyglądało to tak, jakby chciał im powiedzieć, żeby odczepili się od jego zabawek. Jednak sprawy szybko eskalowały, gdy inne szczeniaki zaczęły zwracać się do niego.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Biały szczeniak pokazał swoją agresję w stosunku do rodzeństwa, ale pitter-patter jego uroczych łapek nie był zbyt przekonujący.

Z drugiej strony, szczeniaki poniżej kłóciły się z powrotem ze szczeniakiem nad nimi. Widok był dość uroczy, ale te szczeniaki na pewno były rozwścieczone na siebie.

Woofs nadal były odbijane i nie było wiadomo, kiedy przestaną.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Bracia nie przestawali bawić się zabawkami na psim posłaniu, dlatego biały Chihuahua stał się bardziej wytrwały w swoim tonie.

Zirytowany tonem, czarny szczeniak rozpoczął swój atak. Zaatakowany szczeniak zwinnie uniknął ataku. Gdy szczeniak usłyszał grzechotanie swojej zabawki, jeszcze bardziej wściekł się na swoich braci.

Walka trwała dalej, a ich ataki cofały się niemal bez końca. Biały szczeniak myślał, że w końcu kogoś przekonał, ale na samym końcu się pomylił.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Brązowy szczeniak prawdopodobnie był nimi zmęczony, więc zamiast tego postanowił wspiąć się na kanapę. Biały szczeniak szczęśliwie zignorował brązowego szczeniaka myśląc, że ten w końcu dostał wiadomość.

Jednak drugi pozostały brat szczęśliwie pilnował swoich spraw poniżej, żując zabawki solo.

Biały szczeniak miał odwagę zbesztać swoich braci za bawienie się jego zabawkami, ale nie miał odwagi zejść tam i samemu wziąć zabawki. Kilka sekund później brązowy szczeniak wspiął się z powrotem na kanapę. Patrząc na brata zdradzającego go po raz kolejny, wściekał się jeszcze bardziej.

Zdając sobie sprawę, że nie może nic z tym zrobić, wściekły szczeniak w końcu się poddał.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Growling na swoich braci nie działał, więc w końcu mały pies zdał sobie sprawę, że nie dostanie tych zabawek z powrotem. Zamiast tego, mądrze zwrócił swoją uwagę na dużą kość pozostawioną na kanapie. Usadowił się w miejscu na kanapie i żuł swoją kość bez troski o świat.

Cieszymy się, że szczeniaki znalazły pokojowe rozwiązanie, a cały lead-up do rezolucji jest wręcz zabawny! Sprawdź to dla siebie poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.