Szczeniak biegnie uspokoić skomlące dziecko w domu –

Szczeniak biegnie uspokoić skomlące dziecko w domu –

Dexter to Labrador, który ma zaledwie nieco ponad półtora roku, ale.. jest przepełniony czułością i miłością do swojego nowego braciszka. Który jest niczym innym jak noworodkiem swoich ludzkich rodziców.

Jeden z tych wielu momentów, w których podchodzi do bujającej się kołyski, gdy słyszy małego chłopca został nagrany i zamieszczony w internecie. Zdjęcia te wywołały liczne reakcje i komentarze internautów.

Carter to maluch, ledwie miesiąc na świecie, a gdy przychodzi czas na jedzenie, jego połączenia są coraz większe. Więc Dexter biegnie do miejsca, gdzie jest i podchodzi, by go uspokoić. Matka nie oczekiwała od Dextera takiego zachowania wobec dziecka, wręcz przeciwnie, spodziewano się, że pies będzie w negatywnym nastroju na przybycie tego, który zabierze całą uwagę, która była przeznaczona tylko dla niego.

Wszyscy w domu są bardzo szczęśliwi z powodu harmonijnej atmosfery. “Dexter był absolutnie niesamowity w stosunku do Cartera i chce być wszędzie tam, gdzie on. Zawsze, gdy Carter płacze, Dex podchodzi i próbuje polizać jego głowę lub go pocieszyć”powiedział znany cyfrowy punkt sprzedaży mediów o nazwie Viralhog.

Pierwszego dnia przywieźli dziecko do domu, rodzice nie pozwolili Dexterowi zbliżyć się do nich, dopóki się nie zadomowił. Jednak minęło mniej czasu niż się spodziewano, zanim poczuli się częścią siebie.

Teraz Dexter nie słyszy narzekań swojego młodszego brata, bo biegnie do niego i uspokaja go, nie mogło być bardziej czułej sceny. Jego czułe zachowanie rozwiało wszelkie obawy, jakie mogli mieć rodzice.

Filmik ma już ponad dwa miliony wyświetleń, a także sporą liczbę komentarzy pełnych zachwytu i czułości. Nie ma wątpliwości co do silnej więzi, jaka istnieje teraz między tym psem a jego bratemdexter dopilnuje, aby był pod dobrą opieką.