Szczeniak biegnie na powitanie swojej właścicielki i tańczy z nią, gdy ta wraca do domu ze szkoły –

Szczeniak biegnie na powitanie swojej właścicielki i tańczy z nią, gdy ta wraca do domu ze szkoły –

jak się czujesz za każdym razem, gdy Twój pies wita Cię z wielkim uniesieniem po długim dniu? Wszyscy miłośnicy zwierząt udzieliliby tej samej odpowiedzi jednym słowem – Szczęście! To właśnie czuje ten pies i jego ludzka towarzyszka, kiedy idzie na spotkanie z nią w drodze ze szkoły do domu.

Członek rodziny chciał podzielić się wzruszającym momentem w wideo. W nim widać, jak pies biegnie w stronę dziewczynki i jak ona chwyta go za przednie nogi i oboje zaczynają tańczyć. Bardzo widać, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi, jakby byli od dawna rozdzieleni

To właśnie starsza siostra tej dwójki zamieściła zdjęcia, opatrując je następującym komentarzem: “Mój pies witający moją siostrę z liceum”. Oczywiście na reakcje wzruszenia ze strony obserwujących go osób nie trzeba było długo czekać.

Wśród internautów można było dostrzec następujące komentarze: “Taniec szczęścia”, y: “Co za dreszczyk emocji, by w prostym filmiku poczuć szczęście wzajemnej miłości”ten: “Filmik przekazujący dużo spokoju i szczęścia”.

Eksperci twierdzą, że psy są nieświadome czasu, który upływa podczas nieobecności ich właścicieli, aż do momentu ich przybycia. To wyjaśnia, dlaczego są tak szczęśliwe kiedy widzą, że ci, których tak bardzo kochają, przybywają, aby przynieść uśmiech na ich twarzach, bez względu na to, jak ciężki był ich dzień.