Szczeniak biegnie, aby zobaczyć otwarte drzwi samochodu i wspina się, aby zostać adoptowanym –

Członkowie funkcjonariuszy Rodoviaria w Brazylii doznali szoku, gdy do ich samochodu patrolowego wskoczył pies szukający pomocy. Funkcjonariusze uczestniczyli w drogowym nieszczęściu i mieli zamiar zabrać swój pojazd, aby kontynuować, gdy zauważyli bardzo przestraszonego psa.

Wyglądało na to, że niedawno został wyrzucony i pozostawiony na brzegu. Ale los miał inny plan dla tego pięknego zwierzęcia, które zostało pozostawione bez opieki na świecie.

Dla funkcjonariuszy było bardzo dziwne, jak pies znalazł się w tym miejscu; ponieważ nie było to w miejscu dostępnym dla żadnej społeczności. jak może istnieć człowiek, który by to zrobił? To było wielkie pytanie.

Byliśmy zaskoczeni, bardzo narzekał, wyglądał na pozostawionego na poboczu.” powiedział jeden z urzędników mediom, które dowiedziały się o tej historii.

Do czasu ciekawego spotkania policjanci zastanawiali się nad poszukiwaniem jego właścicieli, myśląc, że być może pies sam się zabłąkał. Po analizie miejsca zdarzenia uznali, że najlepiej będzie go adoptować.

“Funkcjonariusz postanowił go adoptować, co ucieszyło jego dzieci, teraz ma na imię Rex” wspomniał departament oficerów w oświadczeniu odnoszącym się do oficera, który postanowił go zatrzymać.

Wspomniani funkcjonariusze drogówki uratowali setki zwierząt w podobnych warunkach jak Rex. Ta historia jest jednak szczególna, bo to pies sam szukał pomocy.

Funkcjonariusze okazali się prawdziwymi bohaterami dla rosnącej społeczności użytkowników mediów społecznościowych, którzy komentowali akcję ratowania ukochanego Rexa.

Po tym doświadczeniu wydział oficerów rozpoczął kampanię za pośrednictwem własnych mediów , która zachęca do opieki nad tymi wspaniałymi zwierzętami.