Szczeniak bawi się czapką swojego właściciela podczas podróży autobusem –

Szczeniak bawi się czapką swojego właściciela podczas podróży autobusem –

Podróżowanie ze zwierzakiem może być wyzwaniem. Niektóre firmy świadczące takie usługi są przeciwne wchodzeniu zwierząt do jednostki, więc ich opiekunowie szukają sposobów, by wprowadzić je do środka bez wiedzy obsługi. Często jednak jest to naprawdę niemożliwe.

Wiadomo, że niektóre zwierzęta podczas podróży samochodem dostają choroby lokomocyjnej i mogą mieć negatywne doświadczenia związane ze środkiem transportu. Jednym z pomysłów jest zabawianie ich podczas całej podróży, jak to zrobił pewien młody człowiek, który podróżował autobusem w Talca w Chile w towarzystwie swojego małego psa.

_cocastro_

Wideo, które stało się wirusowe w mediach społecznościowych, pokazuje młodego człowieka pozwalającego szczeniakowi bawić się daszkiem swojej czapki. Mały piesek bez problemu zniósł podróż dzięki taktyce swojego właściciela.

_cocastro_

Gdy mowa o rozpieszczone istoty, zwierzęta domowe zajmują pierwsze miejsce. Futrzaści przyjaciele ludzi w ogóle dostają wszystko, co chcą i ich mistrzowie, są nawet w stanie pozwolić im wpłynąć na swoje rzeczy, jak to zrobił ten młody człowiek.

_cocastro_

Podczas podróży z pupilem ważne jest, aby zwierzak czuł, że samochód jest projekcją domu. Dlatego zabawa w taki sam sposób jak w domu może być dobrą strategią. Rozrywka dla młodego czapraka jest warta tego, aby psiak mógł bezpiecznie podróżować.

_cocastro_

Dobrym pomysłem na tego typu wycieczki jest robienie przystanków co jakiś czas. Jako, że jest to transport publiczny, przystanki te są robione przez kierowcę i jest ich niewiele. Mimo to, przystanki te służą jedynie do rozciągania się.

“Kocham cię psie dziecko”, “Ja też. Ten człowiek to wspaniały człowiek”, “Kiedy kochasz swoje zwierzaki, nie ma znaczenia, czy r0mp3nują nasze rzeczy”, “Kiedy kochasz swoje zwierzaki, nie ma znaczenia, czy r0mp3nują nasze rzeczy”to niektóre z komentarzy pozostawionych przez miłośników zwierząt na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych.