Szczeniak adoptuje pozbawioną matki wiewiórkę i opiekuje się nią jak własnym dzieckiem –

W relacji matka-dziecko nie istnieje płeć, która ustanawia odrębność. Historia tej wiewiórki i jej przybranej matki jest przykładem tego, jak wspaniała może być zwierzęca natura.

Ta mała dziewczynka była bez celu, to, czego była pewna, to że potrzebuje domu, w którym mogłaby dorastać. Dlatego tak szybko połączyła się z Everly, psem rasy pit bull należącym do Morgan Joy Groves, która od tej pory miała zostać jej matką.

Dla obu z nich spotkanie to najlepsza rzecz, jaka mogła się zdarzyć. W przypadku Everly możliwość posiadania szczeniąt była odległa. Więc oni obecność tej wiewiórki dała jej piękną okazję do zademonstrowania instynktu macierzyńskiego.

Ze swojej strony, wiewiórka potrzebowała matki i wydawała się mało przejmować, że ta tak bardzo różni się od niej. Chociaż ta rasa psów ma negatywną reputację, Everly wyraźnie pokazała, jak fałszywe są te twierdzenia.

Jest bardzo słodkim psem, a odkąd wiewiórka stała się częścią jej życia, jej sympatyczny charakter rozwinął się jeszcze bardziej. A więc, jej właścicielka nie była zaskoczona, że wiewiórka zobaczyła w niej idealną matkę.

Everly chodziła na spacery z Morganem i właśnie na jednym ze spacerów natknęli się na małą wiewiórkę, która była sama. Natychmiast poczuli wzajemne przyciąganie i co niezwykłe, wiewiórka odeszła z nimi dwoma.

Kiedy byli już w domu, Everly położyła się, nagle dziewczynka podeszła do jego kolan, wspięła się na plecy i skuliła na jego ogromnym ciele.

Po pewnym czasie Morgan zabrał wiewiórkę do sanktuarium dla zwierząt, aby zakończyć opiekę, której potrzebowała, napisała na swoim koncie na Instagramie.

“Nasz mały przyjaciel wiewiórka został zabrany do ośrodka dla dzikich zwierząt, gdzie będzie karmiony i otoczony opieką. Są tam dwie inne wiewiórki w jej wieku, z którymi będzie dorastać, a kiedy będzie gotowa, zostaną wypuszczone z powrotem do lasurazem jako rodzina.

W tym ośrodku wiewiórka zakończyłaby pomyślnie swój rozwój i byłaby w pełni gotowa do powrotu do miejsca pochodzenia. Pewne jest to, że to doświadczenie będzie czymś, co zapamięta, na pewno ma w Everly przyjaciela na resztę życia.

Tego typu historie pokazują, że przyjaźnie są nie tylko poszukiwane, w wielu przypadkach los może po prostu w pewnym momencie połączyć dwie bratnie dusze.