Szczeniak adoptuje kocięta pozostawione same sobie i wychowuje je jak swoje własne

Szczeniak adoptuje kocięta pozostawione same sobie i wychowuje je jak swoje własne

Raylan to pies o wyjątkowym charakterze. Jego właściciel od zawsze obserwował jak świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami. “Jest łagodny i czuły w stosunku do małych zwierząt”, laura powiedziała, wspominając o ojcowskich instynktach psa.

Ale jej instynkty miały nabrać nowego wymiaru, gdy do domu dzielonego przez Laurę i Raylana miały dołączyć kocięta. Małe kotki zostały pozostawione bez domu i potrzebowały uwagi.

Kociakom ewidentnie zaszkodziła pogoda i brak stałego pożywienia. Laura postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce.

W obliczu tej nowej sytuacji Raylan nie stał bezczynnie. Natychmiast zaczął odgrywać wiodącą rolę w opiece nad nią, zupełnie jak matka kotka. Strike nie trzeba dodawać, że cztery osierocone kocięta zaczęły potrzebować uwagi swojej nowej matki.

raylan_the_dog

“Na początku kociaki były dość nerwowe wokół Raylana. Szybko jednak zorientowały się, że uwielbiają, gdy je liże i czyści” dodaje Laura. Pies nie ma problemu z dzieleniem swojej przestrzeni z nowymi gośćmi.

raylan_the_dog

Laura wspomina, jak poznała swojego ukochanego psa. “Nikt go nie chciał, a ja w końcu się zakochałam. Szybko zorientowałam się, że jest bardzo łagodny i czuły wobec małych zwierząt, więc zaczęłam hodować kocięta, a reszta jest historią.” zauważyła dumna kobieta.

raylan_the_dog

Raylan również został uratowany z trudnego życia. Można powiedzieć, że empatia uczyniła go bardzo kochającym rodzicem zastępczym, który uratował życie czterem pięknym kotkom, które świetnie się rozwijają.

W chwili pisania tego tekstu, koty mają się bardzo dobrze w towarzystwie Raylana “Zaczynają jeść stały pokarm (…) Chodzą za Raylanem wszędzie, bo tak bardzo go podziwiają”, skomentowała opiekunka.