Szczeniak adoptuje kocięta i karmi je, jakby były jej własne –

Szczeniak adoptuje kocięta i karmi je, jakby były jej własne –

Daleko od rozpowszechnionej wersji, że psy i koty nie mogą żyć razem, poniższa historia pokazuje, że u niektórych zwierząt, różnice nie istnieją, jeśli chodzi o życie w skomplikowanych warunkach.

I z tej historii jasno wynika, że potrzeby niektórych, aby mieć matkę, która się nimi opiekuje, są tak samo ważne jak posiadanie cuba, który można przytulić i chronić. “Nadzieja” to termin, który może określić te linie i jest to również imię naszego bohatera.

W wieku zaledwie jednego roku Esperanza miała swoje szczeniaki, ale z nieznanego powodu zostały jej odebrane. Kiedy psina została przyjęta w lokalnym schronisku w Meksyku, personel zdał sobie sprawę, że pies nie miał łatwego życia.

Opieka nad zwierzętami Coco

Po kontroli przeprowadzonej przez lekarza weterynarii, opiekunowie zdali sobie sprawę, że Esperanza nadal ma w swoim ciele potrzebę macierzyńską. Konieczne było zrobienie czegoś, co mogłoby złagodzić uczucie w sercu nowego przybysza.

Opieka nad zwierzętami Coco

Do wspomnianego ośrodka trafił miot małych kociąt, które były na skraju utraty życia, ponieważ zostały oddzielone od matki; Esperanza została wybrana do opieki nad kociętami. O dziwo, eksperyment zadziałał lepiej niż się spodziewano.

Coco’s Animal Welfare
Coco’s Animal Welfare

Dni później zarówno Esperanza, jak i jej adoptowane dzieci zostały zabrane do ośrodka prowadzonego przez organizację Coco’s Animal Welfare zajmującą się ratowaniem zwierząt, gdzie psina znalazła swoją nową rodzinę.

Opieka nad zwierzętami “Coco

Dziś psinka ma miłość rodziny, która wychodzi z siebie, by dać jej to, co najlepsze. Esperanza, choć została oddzielona od swoich adoptowanych dzieci, była w stanie pokonać tę małą wpadkę w życiu bez większych wyzwań.

Opieka nad zwierzętami Coco

Esperanza jest przykładem na to, że czasem trzeba oprzeć się na cudzym ramieniu, żeby sobie poradzić. Mały piesek potrzebował szczeniaków, a koty pojawiły się, by wypełnić lukę.

Coco’s Animal Welfare