Szczeniak adoptuje 5 kociąt, które zostały pozostawione przez matkę –

Szczeniak adoptuje 5 kociąt, które zostały pozostawione przez matkę –

Z niezrozumiałego dla człowieka powodu kot porzucił swoje instynkty i postanowił odłożyć na bok swoje pięć kociąt. Skłoniło to do poszukiwania matki-moczarki na wolności, a logiczne było poproszenie o pomoc innej kotki.

W tej sytuacji pojawiła się możliwość, że kotka o imieniu Asha, która nigdy nie była matką, byłaby skłonna wyprodukować mleko, aby nakarmić osierocone feliny. Bez wątpienia ci, którzy obserwowali tę sytuację, byli zdumieni.

“To już drugi raz, kiedy kotka urodziła kocięta i odłożyła miot na bok. Tym razem jednak Asha zaadoptowała kociaki. Sympatyzowała z nimi od momentu ich narodzin. Zabiera kocięta do gniazda, opiekuje się nimi jak swoimi”, jacobsen wspomina lokalnym mediom Gazeta.

Właściciel psa zorientował się, że coś się dzieje w kanie w momencie, gdy wziął ją w ramiona, zdał sobie sprawę, że jej ciało przekształciło się w ciało matki, ponieważ ssała swoje małe kocie szczenięta. Asha nigdy nie miała młodych. Uważam, że po zaadoptowaniu kociąt, rozwinęła psychologiczny stan ciąży, sugerował właściciel matce adopcyjnej.

Zgodnie z opinią biegłej Kristher Robleto, samice, które nie miały usuniętego aparatu rozrodczego, mogą znajdować się w stanie psychologicznej ciąży w obecności obcych szczeniąt, ale pod jej opieką.

Ponieważ suka ma dziewięć miesięcy, weszła w swój pierwszy cykl reprodukcyjny. W tym okresie następuje zmiana i rozwija się u niej stan psychologicznej ciąży. Niektóre szczenięta produkują mleko i adoptują zwierzęta domowe. Wszystko jest wynikiem psychologicznego stanu ciąży. Sugerował to specjalista od zdrowia zwierząt Kristher Robleto.

Kontakt ze szczeniakami przyczynił się do pogorszenia stanu psychicznego zwierzęcia, powodując, że organizm matki zastępczej zaczął produkować pokarm. Lekarz weterynarii podpowiedział.

Niewątpliwie akty takie jak ten pokazują nam, że oprócz tego, że są najwierniejszymi zwierzętami dla ludzi, psy mają ogromne poczucie empatii, które prowadzi je do wykonywania zadań, które pozostawiają nas wszystkich w zachwycie.