Szczeniak adoptowany przez dom z kotami teraz myśli, że jest jednym z nich –

Szczeniak adoptowany przez dom z kotami teraz myśli, że jest jednym z nich –

Mako jest dużym, ale bardzo uroczym psem. Początkowo mieszkał w schronisku, ale nie było to długo. Na dzień dobry przyjechała rodzina szukająca psa, od razu rzucił się w oczy, a oni chcieli mieć psiaka, który będzie się socjalizował z kotami w domu.

W dniu, w którym Bethany Castiller i jej rodzina zdecydowali się na adopcję psa, nie spodziewali się, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale że poszukiwania będą długie i długotrwałe. Ale nic nie może być dalsze od prawdy, dla nich, pierwszy kontakt z Mako wystarczył, aby zrozumieli, że to będzie pies, który pojedzie z nimi do domu.

mako_katdog

Pecan i Gizmo to imiona kotów, a Mako byłby idealnym psem do tej pary. Najwyraźniej, od szczeniaka przebywał w towarzystwie kotów i jego zachowanie było tak samo podobne do kociego, jak w jego gatunkusprzyjałoby to interakcji z jego nowym rodzeństwem.

mako_katdog

Bethany zapewniła media cyfrowe The Dodo: “Żartowaliśmy, że tak naprawdę to nie my wybraliśmy jego, tylko on nas. Kiedy poszliśmy do schroniska, miał plecy oparte o (ścianę), więc zaczęliśmy go głaskać, a on spojrzał przez ramię i spojrzał nam prosto w oczy i po prostu zakochaliśmy się w tym małym człowieku “.

Nikt nie może wiedzieć na pewno, że Mako był wychowywany przez koty, ale to właśnie daje do myślenia widząc jego zachowanie. Na przykład, nie słychać jego szczekania, wychodzi z siebie po kocie smakołyki, wspina się na szafki i lady, bawi się jak to robią koty.

Pierwsze wrażenie, jakie zrobił na nowo nabytej rodzinie, to fakt, że był idealnym towarzyszem dla Pecana i Gizmo. W żadnym momencie nie przeszło mu przez myśl, aby zwolnić Mako za jego nietypowe zachowanie. Wręcz przeciwnie, widzieli w tym szansę na łatwą adaptację do jego nowej rodziny i rodzeństwa.

Bethany konto: “Szukaliśmy w Internecie i znaleźliśmy zabawkę dla psa, która wygląda jak kot, więc idziemy na podwórko, a on ją goni i skacze za nią, jak robią to koty. Lubi też leżeć na stołach z moimi kotami i patrzeć z nimi przez okno na ptaki, a kiedy widzi, że jeden z moich kotów leży na plecach, żeby się pomasować po brzuchu, podchodzi i robi to samo!”.

Mako nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwy i jak bardzo cieszy się z towarzystwa swoich kocich braci i sióstr. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo wszyscy lubią jego kocie wybryki na dużym, szorstkim ciele, takim jak tego psa. Wygląda po prostu jak jeden ze stada. On po prostu wygląda jak jeden z paczki.

mako_katdog

Bethany dodaje: “Kiedykolwiek Mako widzi chłopców przy ladach lub szafkach, podskakuje, by do nich dołączyć. Tak naprawdę chce być cały czas w pobliżu kotów. Jeśli nie jest w pokoju z którymś z nas, ludzi, to jest z kotami”.

mako_katdog

Bez wątpienia Mako jest wyjątkowym psem, Bethany i jej rodzina nie mogli wybrać lepszego towarzysza niż ten, który nie tylko kochał ich koty, ale był taki jak oni. I który jednocześnie dzieli się swoją miłością i urokiem z resztą rodziny, naprawdę, Mako ma miłość do wszystkich!

mako_katdog