Susan Boyle przebudowuje dom swojego dzieciństwa i zagląda do środka

Susan Boyle przebudowuje dom swojego dzieciństwa i zagląda do środka

Pamiętasz Susan Boyle? Stała się natychmiast sławna po zaśpiewaniu niesamowitego wykonania “I Dreamed a Dream” w Britain’s Got Talent.

Choć obecnie nie jest już w centrum uwagi, Susan wciąż ma się dobrze, sprzedała 25 milionów albumów, koncertowała na całym świecie i zdobyła dwie nominacje do nagrody Grammy.

Ale jej status gwiazdy nie wpłynął na Susan w najmniejszym stopniu.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Susan Boyle (@susanboylemusic)

W rzeczywistości, pomimo posiadania gotówki na życie w dowolnym miejscu na świecie, wolałaby raczej osiedlić się w swoim własnym szkockim domu z dzieciństwa.

A jakie dzieciństwo miała Susan! Była najmłodszym z dziewięciorga dzieci – czterech chłopców i pięć dziewczynek. Dzieliła pokój z dwiema siostrami.

Można by pomyśleć, że w dorosłym życiu cieszyłaby się z nieco większej przestrzeni, ale według strony internetowej Susan, dom znaczył dla niej bardzo wiele. Tak bardzo, że odkupiła go, gdy otrzymała pierwszy czek od swojej wytwórni płytowej.

YouTube

Źródło:
YouTube

Susan nie planowała jednak zachować swojego domu w dawnym stanie.

Zrobiła to, co zrobiłby każdy z zasobami finansowymi: przebudowała go od góry do dołu, czyniąc go swoim własnym.

To naprawdę wyjątkowe zobaczyć, jak Susan zmieniła przeszłość w teraźniejszość. Jej stara sypialnia jest teraz garderobą, pozwalając jej przygotować się każdego ranka z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa w pobliżu.

YouTube

Źródło:
YouTube

W wideo z wycieczki po naszym domu Susan prezentuje swój pierwszy pokój: pokój fortepianowy.

Nie może powstrzymać się od żartów:

“To jest chichot na początek, ponieważ nie mogę nawet zrobić wagi”

YouTube

Źródło:
YouTube

Kuchnia może być najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu, a Susan z pewnością ma się czym pochwalić.

Jest mała, ale nowoczesna i bardzo piękna. Znajduje się w niej kilka zdjęć, w tym jedno Susan i papieża Franciszka – na pewno nie jest to początek rozmowy!

YouTube

Źródło:
YouTube

Następny jest salon Susan, który jest przytulny i jasny.

Można powiedzieć, że rodzina wiele znaczy dla Susan, ponieważ ma zdjęcia swojego rodzeństwa obok zdjęć dokumentujących jej niesamowitą karierę.

YouTube

Źródło:
YouTube

Według Susan renowacja tego pokoju trwała najdłużej, zwłaszcza że przez większą część roku jest poza domem w trasie koncertowej.

Wgląd w dom Susan pozwala nam stwierdzić, że jest ona fanką uroczych pseudonimów – są one wszędzie.

YouTube

Źródło:
YouTube

Sypialnia Susan jest niedostępna ze względu na jej prywatność. Dla wielu ludzi sypialnia jest miejscem, w którym szukają bezpieczeństwa przed światem zewnętrznym, a większość z nich nie chciałaby, aby ich sypialnie były pokazywane przed kamerą.

Chociaż jej dom wygląda już pięknie, według Susan, wciąż nie zakończyła planowanych remontów – jest wolny pokój, który nie został jeszcze nawet dotknięty.

Znamy to uczucie, gdy nie jesteśmy w stanie zmieścić się w czasie, aby zrealizować nasze plany – ale wyobraź sobie, że jesteś światowej sławy piosenkarką!

YouTube

Źródło:
YouTube

Rozmawiając z Sunday Post o swojej decyzji o zakupie i renowacji domu z dzieciństwa, Susan powiedziała:

“Niektórzy ludzie wydają się zaskoczeni, że zdecydowałam się pozostać w moim rodzinnym domu. Dlaczego miałabym tego nie zrobić? Czuję, że mama wciąż tu jest i jest tu tyle dobrych wspomnień… Spędziłam w tym domu większość mojego życia i nie zamierzam się teraz przeprowadzać, ponieważ czuję, że jest to część mojej nowej historii”

Brawo dla Susan! Kogo obchodzi, co mówią inni – z pewnością widzimy urok bycia blisko szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa.

Możesz sprawdzić odnowiony dom z dzieciństwa Susan, naciskając przycisk odtwarzania poniżej.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.