Stray senior kot jest trzymany po raz pierwszy i “rozpływa się” w ramionach weterynarza

Stray senior kot jest trzymany po raz pierwszy i “rozpływa się” w ramionach weterynarza

Seniorskie bezpańskie zwierzęta często przeszły przez wiele w swoim życiu. Zwierzęta te mogły spędzić całe swoje życie jako bezdomne lub w niektórych smutnych przypadkach zostały porzucone, gdy ich rachunki za leczenie stały się zbyt wysokie. Na szczęście jednak są ludzie, którzy troszczą się na tyle, by otworzyć swoje domy i serca dla tych zwierząt.

Barnaby, bezpański kot z New Jersey, miał szczęście znaleźć jedną z takich osób.

Ten mały kot był naprawdę w ciężkim stanie.

Barnaby miał chore oko i był niesamowicie niedożywiony. Był całkowicie samotny i był “seniorem”, jeśli chodzi o koty.

W wieku 15 lat nie było wielu ludzi, którzy byli chętni do pomocy kotu w potrzebie. Na szczęście, Voorhees Animal Orphanage wkroczył, aby mu pomóc.

Barnaby otrzymał jedzenie, którego potrzebował, ciepłe miejsce do spania na ulicy i wodę.

Kiedy schronisko przyjrzało się mu bliżej, zdali sobie sprawę, że prawdopodobieństwo, że Barnaby zostanie adoptowany, było bardzo małe. Potrzebował dużo opieki medycznej i specjalnej miłości.

Dla wielu potencjalnych adoptujących było to trochę za dużo, aby prosić. Dla trudnych przypadków adopcyjnych, takich jak Barnaby, potrzeba specjalnej osoby do pomocy.

Nagle dr Ed Sheehan i jego żona, Clare, zadzwonili do schroniska i poprosili o więcej informacji na temat starszego kota. Chcieli pomóc w leczeniu kota w potrzebie w swojej własnej klinice. Czy byliby zainteresowani pomocą w znalezieniu mu domu na zawsze?

Po tym, jak Ed i Barnaby spotkali się, to było idealne dopasowanie. Są takie mecze, które po prostu mają sens!

Kiedy Ed i starszy kotek spotkali się po raz pierwszy, połączyli się w sposób, który może znać tylko właściciel zwierzęcia. Barnaby nie mógł pomóc, ale sprawił, że Ed uśmiechnął się i roześmiał. Po pomocy w leczeniu kota, Ed wiedział, że nie może żyć bez niego.

Oferta pomocy szybko zamieniła się w mecz stworzony w kocim niebie.

Ed zdecydował, że Barnaby był tak niesamowitym kotem, że nie chciał żyć bez niego! Oficjalnie adoptował starszego kota i przyniósł go do swojego domu.

Wkrótce jednak wszyscy zauważyli zmianę w Barnaby. Spędzenie czasu z kimś, kto się o niego troszczył, miało ciekawy wpływ na Barnaby’ego.

Po adopcji Barnaby zaczął zachowywać się jak zupełnie nowy kot!

Po raz pierwszy w życiu był szczęśliwy, zdrowy i zadbany! Wydawało się, że ma magiczny wpływ na kota i wydawało się, że zrzucił lata ze swojego życia. Posiadanie kogoś opiekującego się tobą może być po prostu najlepszym lekarstwem na złamane serce.

Jest wiele starszych kotów, które potrzebują naszej pomocy. Możemy zrobić naszą część, adoptując starsze zwierzęta lub po prostu czyniąc je wygodnymi, gdy się starzeją. To właśnie zrobił Dr Ed dla Barnaby’ego.

Dr Ed upewnił się, że reszta życia Barnaby’ego była szczęśliwa. Odszedł za tęczowy most jako kot, który zaznał tyle miłości i opieki.

Zobacz filmik z Barnaby i Dr. Edem poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.