Stray kot staje się sensacją internetową, gdy jego zdjęcia wydostają się do publicznej wiadomości

Stray kot staje się sensacją internetową, gdy jego zdjęcia wydostają się do publicznej wiadomości

Bezpański kot przejął serca wielu na mediach społecznościowych i został nazwany “Baby Yoda Cat” Asystent weterynaryjny, Jana Aviles, opublikował zdjęcia jednego uroczego bezpańskiego, który został przyniesiony do jej szpitala dla zwierząt w Północnej Karolinie i Baby Yoda Cat oficjalnie stał się wirusowy!

Facebook

Źródło:
Facebook

Nie tylko kolorystyka twarzy kota, ale raczej jego spuszczone uszy sprawiają, że kot robi wrażenie Baby Yody! Anonimowa kobieta z Kannapolis zauważyła Joy, Baby Yoda Cat, przez kilka dni i powoli starała się zdobyć jej zaufanie, umieszczając jedzenie na zewnątrz dla niej w prowizorycznym schronieniu, za radą Humane Society of Rowan County, North Carolina (HSRC). Miała zamiar przynieść ją do HSRC, gdy tylko będzie mogła ją zdobyć, ale gdy Baby Yoda Cat zaczęła się zbliżać, kobieta zdała sobie sprawę, że ma straszną otwartą ranę na szyi. HSRC zajmie się wszystkimi zwierzętami bez względu na obrażenia, więc gdy tylko wolontariusz HSRC był w stanie zdobyć kota, przynieśli go prosto do Cabarrus Animal Hospital.

Facebook

Źródło:
Facebook

Po tym, jak Baby Yoda Cat poszedł wirusowo, HSRC opublikował na swojej stronie na Facebooku informacje o specjalnym kocie, z dostępną zbiórką pieniędzy, aby wesprzeć jej potrzeby w szpitalu dla zwierząt. Fundraiser miał cel $ 700, ale darowizny poszedł dobrze ponad do $ 1200s. Świat nie mógł dość Baby Yoda Cat i chciał się upewnić, że jest pod dobrą opieką. Baby Yoda Cat została wkrótce zwolniona przez szpital dla zwierząt pod opiekę domniemanego właściciela kota. HSRC zamieścił o ich wątpliwości, że ta osoba była prawdziwym właścicielem, ale ich ręce były związane. Stawiają kota na pierwszym miejscu przez i pracują z kobietą, aby kontynuować wspieranie potrzeb medycznych Baby Yoda Cat poprzez pieniądze zebrane przez fundraiser.

“Kontrola zwierząt wymagała, aby ta operacja i leczenie były zapewnione przez panią, której dali Joy. Za zgodą życzliwych darczyńców, którzy przyczynili się do rachunku Joy, zapłacimy jak najwięcej w kierunku tych wydatków “, HSRC poinformował opinię publiczną.

Facebook

Źródło:
Facebook

Tysiące nieznajomych osób zgłosiło się z prośbą o adopcję kota Yody. Wielu ludzi zaoferowało, że przejedzie setki mil, aby móc przyjść i adoptować ją. Niektórzy potencjalni adoptujący byli z różnych krajów i byli gotowi podróżować dla Baby Yoda Cat! Asystent weterynaryjny, Jana Aviles, że po raz pierwszy dzielił się o Baby Yoda Cat zamieścił aktualizację na swoim Facebooku dla wszystkich ludzi, którzy nie mogli przyjąć Baby Yoda Cat.

“Istnieje 70 MILIONÓW bezpańskich kotów tylko w USA. 4 MILIONY kotów są wprowadzane do zakładów kontroli zwierząt każdego roku, a 1,4 MILIONA tych kotów jest poddawanych eutanazji każdego roku z powodu braku domów. Każdy proszę sprawdzić swoje lokalne schroniska. Gwarantuję, że twój nowy najlepszy przyjaciel czeka na ciebie, gdy piszę to. Kot Yoda może i wygląda fajnie, ale wygląd to nie wszystko.”

Facebook

Źródło:
Facebook

Życzmy Joy, kotce Yodzie, wspaniałego powrotu do zdrowia, gdy będzie leczyć się po nadchodzącej operacji. Baby Yoda Cat może być mały, ale Yoda wie, że to nie ma znaczenia. “Rozmiar nie ma znaczenia. Spójrz na mnie. Oceniaj mnie po moim rozmiarze, prawda? Hmm? Hmm. I dobrze, że nie powinieneś. Moim sprzymierzeńcem jest bowiem Moc, i to potężnym sprzymierzeńcem.” – Yoda

Please podziel sie tym this with your friends and family.