Stewardesa udaje się do kokpitu, aby poinformować, że para ma dziecko

Stewardesa udaje się do kokpitu, aby poinformować, że para ma dziecko

Na tym świecie wciąż istnieje dobro, a ta historia jest tego dowodem.

Caren i Dustin Moore byli już w cudownym nastroju, gdy wsiadali na pokład samolotu Southwest Airlines do Kolorado. Para zmierzała do domu w Buena Park w Kalifornii z nowo adoptowaną córeczką w ramionach. Dustin i Caren adoptowali dziecko po 9 latach starań o potomka. W końcu mieli być w stanie wychować własne dziecko. Nic nie mogło uczynić tego dnia lepszym.

Patch

Źródło:
Patch

Ale nie wszystko było brzoskwinią i śmietaną dla pary

Dustin wyjaśnił na swoim kanale na Twitterze, że tydzień był dla nich trudny. Ale ich pokora powstrzymała ich od publicznego wyrażania swoich skarg, a nawet narzekania, że wszystko idzie nie tak. Używali swoich mediów społecznościowych jako siły napędowej dla dobra i pomocy w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami.

Insider

Źródło:
Insider

Ale nie sądzili, że podczas podróży może wydarzyć się coś, co będzie świetną historią dla ich kanału.

YouTube

Źródło:
YouTube

…Ale mylili się.

Kiedy stewardesy dowiedziały się o ich historii, wpadły na wspaniały pomysł

Wszystko zaczęło się, gdy para wchodziła na pokład samolotu. Dustin przepraszał innych pasażerów za siebie i swoją żonę. Mieli cztery bagaże podręczne i nowe dziecko w ramionach Caren. Po tym, jak para się zadomowiła, lot wystartował i wszystko było dobrze… przez około godzinę.

Ludzie

Źródło:
Ludzie

Możesz się domyślić, co stało się później – zwłaszcza jeśli kiedykolwiek leciałeś samolotem z płaczącym dzieckiem

Para nie była nawet w połowie drogi do domu, gdy 8-dniowa córka Caren i Dustina obudziła się z drzemki w wybrednym nastroju. Caren szybko zdała sobie sprawę, że oznacza to czas na zmianę pieluchy. Ale ich samolot był bardzo ciasny, co w najlepszym razie utrudniało zmianę pieluch.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ale stewardesy przybyły na ratunek, gdy..

Dustin poprosił Jenny, jedną ze stewardes o pomoc. Natychmiast zaoferowała parze miejsce w tylnej części samolotu, aby mogli zmienić pieluchy dziewczynki w prywatności. Ta miła oferta była mile widziana, zwłaszcza gdy para spotkała się później z Jenny. Opowiada tę historię, mówiąc:

“Po przesiadce Jenny i inny pasażer komplementowali moją piękną córkę i grzecznie zapytali, co skłoniło ich do lotu z tak małym niemowlęciem. Przedstawiłem im skróconą historię adopcji, na co pospiesznie złożyli gratulacje i podzielili się kilkoma uprzejmymi uwagami”

Inna stewardesa usłyszała historię Dustina i nie mogła się powstrzymać..

Bobby, inny steward, miał coś na głowie. Chciał wiedzieć więcej, więc podszedł do Caren i Dustina. Spojrzał na słodkie dziecko i zadał parze kilka osobistych pytań. Para pomyślała, że to dziwne, ale odpowiedziała na pytania i nic o tym nie myślała.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ale Caren i Dustin nie wiedzieli, że są teraz w króliczej norze

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, Southwest Airlines ma reputację głupka z interkomami w samolocie. Wykonują świetną robotę, ale lubią się przy tym dobrze bawić. Włączyli więc interkom ze specjalną wiadomością dla wszystkich. Dustin powiedział ankieterom, że:

“Steward Bobby włączył się i ogłosił, że podczas lotu pojawi się gość specjalny. Naszą córkę. “Właśnie została adoptowana przez swoich rodziców Caren i Dustina i właśnie wraca do domu” Cała kabina wybuchła wiwatami i oklaskami”

Twitter

Źródło:
Twitter

Następnie załoga rozdała długopisy i serwetki i poprosiła pasażerów o napisanie pomocnych rad dla świeżo upieczonych rodziców.

Wiadomości były mieszanką zdroworozsądkowych zaleceń i bezczelnych żartów, ale jedna wiadomość..

Gdy para przeczytała otrzymane notatki, odkryła, że większość z nich to drobne żarty lub zdroworozsądkowe porady, które otrzymują wszyscy rodzice.

YouTube

Źródło:
YouTube

Obejmują one takie rzeczy jak “Pij więcej wina” lub “Pocieraj sobie stopy” i “Ciesz się każdą minutą, ponieważ miną szybciej niż myślisz”.

Twitter

Źródło:
Twitter

Ale jedna wiadomość zaskoczyła parę i brzmiała następująco:

“Zostałem adoptowany 64 lata temu. Dziękuję za danie temu dziecku kochającej rodziny. My, adoptowane dzieci, potrzebujemy trochę dodatkowej miłości. Gratulacje.”

Kiedy Insider skontaktował się z Dustinem w sprawie lotu, miał on do powiedzenia coś takiego:

“To był ten, który wyróżniał się dla mnie najbardziej. Było to również bardzo ważne dla mojej żony. Moja żona miała dużo więcej zastrzeżeń co do adopcji i tego, czy nasza córka będzie traktowana inaczej. To [letter] było dla mojej żony punktem widzenia na dalszą drogę”

YouTube

Źródło:
YouTube

Inne notatki na serwetkach zawierały wiele praktycznych wskazówek, takich jak “Pocierajcie się nawzajem i pocierajcie stopy dziecka” oraz “Ciesz się każdą minutą. To tak szybko mija!”

Ale historia na tym się nie kończy, ponieważ..

Dustin i Caren dowiedzieli się, że Bobby i Jenny, stewardessy, które rozpoczęły całą uroczystość, miały specjalny związek. Najwyraźniej byli małżeństwem i ktoś zrobił coś podobnego dla nich podczas ich podróży poślubnej. Dustin i Caren spotkali się z Jenny, która ujawniła, że ona i jej mąż uważają, że baby shower w przestworzach to idealny sposób na odwdzięczenie się za życzliwość, którą otrzymali.

Ludzie

Źródło:
Ludzie

Dustin nie mógł się doczekać, aby dać okrzyk na swoim Twitterze

Gdy Dustin i Caren wrócili do domu, Dustin zakończył historię, mówiąc:

“Wylew miłości z tego lotu, wywołany działaniami dwóch uważnych stewardes… przekracza moje możliwości opisania, co to dla nas znaczyło. Jak bardzo te skrzydła i pisemne notatki podniosły na duchu dwoje nowych rodziców zdeterminowanych, by kochać swoją nową córkę”

YouTube

Źródło:
YouTube

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć ten bajkowy lot na własne oczy.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.