Starszy pies i żołnierz w końcu łączą siły po trzech długich miesiącach

Starszy pies i żołnierz w końcu łączą siły po trzech długich miesiącach

Rozłąka z naszymi pupilami to jedno z najgorszych uczuć. Nie ma znaczenia, czy jest to miesiąc, tydzień czy dzień – zawsze łamie serce!

Nasze zwierzęta są częścią naszej rodziny i to ma sens, że chcemy być z nimi.

Jednak kiedy szeregowa Hannah Foraker opuściła swój dom w Cleveland w stanie Ohio, aby niedawno wyruszyć na podstawowe szkolenie, jej biedny najlepszy przyjaciel Buddy musiał zostać w tyle.

Zrzut ekranu YouTube

Źródło:
Zrzut ekranu YouTube

W wieku 13 lat była już dość stara i nie była pewna, czy kiedykolwiek ją jeszcze zobaczy.

Jednak po kilku długich miesiącach Foraker w końcu dostała przerwę. Dali jej dwutygodniowy urlop na Boże Narodzenie i oczywiście pierwszą rzeczą, o której pomyślała, był bieg do domu, aby zobaczyć swoją drogą starą przyjaciółkę.

teusvankeulen

Źródło:
teusvankeulen

To film, który rozgrzeje twoje serce i doprowadzi cię do łez, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, tak jak my.

Ponowne spotkanie żołnierza i jej pięknego golden retrievera nie przypomina żadnego innego, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Ta dwójka ma za sobą bardzo długą wspólną historię i przez lata widzieli naprawdę wiele. Niestety, dla Buddy, jej wiek oznacza również, że zaczynają wkradać się problemy zdrowotne.

Foraker stwierdził: “Jest bardzo stara, ma artretyzm i jest głównie głucha, ale wciąż pamiętam, jak dostałem ją jako szczeniaka”

YouTube

Źródło:
YouTube

Podczas zjazdu Foraker mógł mieć tylko nadzieję, że pamięć o Buddy’m nie zniknęła.

Czy szczeniak nadal by ją pamiętał?

YouTube

Źródło:
YouTube

Na szczęście w ciągu kilku krótkich sekund wszystkie jej podejrzenia zostały potwierdzone.

Buddy tęsknił za nią tak bardzo, jak ona za nim!

Foraker wspomina: “Otworzyliśmy frontowe drzwi, a ona wybiegła i przywitała się ze mną i moją rodziną, ale potem jakby zrobiła podwójne spojrzenie i wróciła do mnie”

YouTube

Źródło:
YouTube

Foraker klęka, by poświęcić Buddy’emu całą swoją uwagę. Foraker zaczyna mówić do Buddy’ego, aby powiedzieć mu, jak bardzo za nim tęskniła, podczas gdy ona nieustannie go głaszcze, ponieważ nie może się nią nacieszyć. Gdy zaczyna mówić, Buddy zaczyna płakać!

Buddy nie może uwierzyć własnym uszom, Hannah w końcu wróciła do domu!

YouTube

Źródło:
YouTube

Kiedy Buddy w pełni zrozumie, że Hannah jest w domu, dostaje kolejnego przypływu niedowierzania i traci równowagę w swoim podekscytowaniu. Hannah jest tam dla swojego dobrego chłopca i pozwala mu położyć głowę na udach. Daje mu dobre pocieranie głowy, co sprawia, że podnosi głowę na chwilę, zanim położy ją z powrotem na niej.

Buddy jest w stanie przytulić się do swojego najlepszego przyjaciela od 13 lat i nie zamierza przegapić żadnej sekundy!

YouTube

Źródło:
YouTube

Starość i problemy zdrowotne Buddy’ego spowolniły go w ostatnich latach. Według rodziców Forakera, te dwa tygodnie były dla Buddy’ego wspaniałe.

Ponowne spotkanie z Buddym przywróciło go do dawnej formy.

YouTube

Źródło:
YouTube

Foraker powiedział: “Moi rodzice byli zdumieni tym, jak szczęśliwa była podczas mojego pobytu w domu”

Szczęście wynikało nie tylko z pierwszego spotkania. Buddy był zachwycony każdego dnia, gdy Hannah była w domu na święta. Hannah nie tylko przywróciła Buddy’emu radosną osobowość, ale także energię jego młodości.

“Zwykle ma problemy z wchodzeniem i schodzeniem po schodach i chodzi na krótsze spacery, ale teraz, kiedy byłam w domu, była taka szczęśliwa i aktywna. Wstawała i tańczyła swój radosny taniec” – wyjaśnia Foraker.

YouTube

Źródło:
YouTube

Urlop Hannah Foraker był tylko na wakacje, ale Buddy chłonął każdą jego minutę. Buddy nie zapomniał o swojej dziewczynie po trzech i pół miesiącach nieobecności. Kiedy Hannah została zapytana, co sądzi o ponownym spotkaniu, jej odpowiedź była prosta.

“To było niesamowite, chciałabym móc to powtórzyć” – powiedziała Foraker.

Aby obejrzeć urocze spotkanie Hannah Foraker i Buddy’ego, obejrzyj poniższy film.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.