Starszy mężczyzna buduje “pociąg dla psów”, aby zabrać przybrane szczeniaki na małe przygody

Starszy mężczyzna buduje “pociąg dla psów”, aby zabrać przybrane szczeniaki na małe przygody

Zawsze przygnębiające jest słyszeć o ludziach, którzy wyrzucają swoje psy na ulicę. Jeśli ktoś nie może dłużej opiekować się swoim psem, najlepszą rzeczą, jaką może zrobić, jest przyniesienie szczeniaka do schroniska. Ale niestety, nie zawsze tak się dzieje.

Starszy mężczyzna o imieniu Eugene Bostick wie o tym aż za dobrze. Często znajduje psy pozostawione w pobliżu swojego domu.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Bostick, 80-letni mieszkaniec Forth Worth w Teksasie, opiekował się wieloma psami, które znalazł w pobliżu swojej stodoły. Ponieważ jego stodoła znajdowała się przy ślepej ulicy, bezduszni właściciele zwierząt zwykle je tam zostawiali.

“Ludzie czasami przychodzą i wyrzucają tu psy, pozostawiając je na głodzie” – powiedział Bostick w rozmowie z The Dodo. “Więc zaczęliśmy je karmić, wpuszczać do środka, zabierać do weterynarza, żeby je wykastrować i wykastrować. Stworzyliśmy dla nich miejsce do życia”

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Bostickowi zrobiło się żal tych psów i nie miał innego wyjścia, jak tylko przygarnąć je wszystkie. Teraz karmi i daje schronienie niezliczonej ilości porzuconych psów.

Bostick chwycił garść plastikowych beczek i zrobił w nich otwory, które były wystarczająco duże, aby psy mogły w nich siedzieć. Następnie przymocował koła i przywiązał je wszystkie razem do swojego traktora.

Pewnego dnia wpadł mu w oko mężczyzna przyczepiający do swojego traktora wózki do przewożenia ton kamieni. Wtedy w jego głowie pojawił się pomysł – mógłby stworzyć “psi pociąg”, którym mógłby wozić swoje szczeniaki po okolicy. Ponieważ Bostick sam był dość doświadczonym spawaczem, był w stanie zrealizować swój pomysł na “psi pociąg”.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Tak powstał jego psi pociąg. Bostick uruchamia swój traktor raz lub dwa razy w tygodniu, aby zabrać swoje dziewięć psów na świeże powietrze wokół spokojniejszych miejsc w okolicy.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

“Ilekroć słyszą, że podczepiam do niego traktor, człowieku, tak się podniecają” – powiedział The Dodo. “Wszystkie przybiegają i wskakują na własną rękę. Są gotowe do działania.”

Mogłeś zobaczyć, jak szczęśliwie cieszą się swoją małą wycieczką, gdy ich szczeknięcia odbijają się echem po spokojnej ulicy w klipie na YouTube przesłanym przez Texas Famous.

Psi pociąg natychmiast stał się sławny w internecie.

Psi pociąg Bosticka najpierw zainteresował mieszkańców Forth Worth, a niektórzy z nich kręcili krótkie filmiki z pociągiem lub prosili o zdjęcia.

Kiedy te zdjęcia i filmy zostały przesłane, obieg był po prostu non-stop, a strony takie jak Buzzfeed i The Dodo zrobiły historie o pociągu.

Bostick wykonał niesamowitą pracę opiekując się tymi psami i utrzymując je szczęśliwe i zdrowe. Co za niesamowity dżentelmen.

Sprawdź historię wiadomości o Bosticku i jego pociągu dla psów poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło: I Love My Dog So Much, The Dodo, Fort Worth Star-Telegram