Starszy kot patrzy smutno będąc w schroniskowej klatce, zmiana domu odmienia jego życie! 🐱🏠✨

Starszy kot wyglądał na przygnębionego, gdy przebywał w schronisku. Dom zmienił dla niego wszystko.

older cat grumpy face


Merv the catPuppyKittyNYCITY

Kilka tygodni temu do PuppyKittyNYCITY trafił starszy kot o imieniu Merv po śmierci swojego właściciela. Był przestraszony i zagubiony, siedział cicho w swojej budce, wyglądając na przygnębionego.

Wolontariusze na zmianę spędzali z nim czas, oferując zwierzęta i miłe słowa, ale Merv był przytłoczony otoczeniem, tęskniąc za własnym miejscem. Kiedy zobaczył gościa, podszedł do drzwi budy i rozpłakał się swoim zgrzytliwym miauczeniem.

Meagan, prezes ratownictwa, skontaktował się ze społecznością, mając nadzieję na znalezienie słodkiemu kotu domu zastępczego.

tabby cat older


Został oddany na ratunek po śmierci swojego właścicielaPuppyKittyNYCITY

“Jest przestraszony i zdezorientowany. Zasługuje na to, by spędzić swoje złote lata z idealną osobą, która da mu całą miłość” – powiedziała Meagan.

Merv przeszedł pełną kontrolę w gabinecie weterynaryjnym i stomatologicznym, gdzie miał wiele ekstrakcji. Wszystko przyjął z ulgą, że nie musi już znosić dyskomfortu podczas jedzenia.

shelter cat


Merv wyglądał na smutnego będąc w hodowliPuppyKittyNYCITY

Po otrzymaniu opieki medycznej, której potrzebował, Merv nie chciał już nigdy wracać do hodowli.

Wspaniała rodzina otworzyła swój dom dla zasługującego na to chłopca. Początkowo Merv był bardzo nerwowy, spędzając kilka pierwszych dni chowając się w ciemności, ale spokojna i wygodna przestrzeń oraz kochający ludzie powoli go pokochali.

starszy kot pogłaskany


Wolontariusze na zmianę spędzali z nim czasPuppyKittyNYCITY

Merv zdał sobie sprawę, że nie ma już miauczenia innych kotów ani hałasów w tle i że ma dużo miejsca do wędrowania i wygodnych miejsc do siedzenia.

Wszystko w domu zaintrygowało go, aby wyjść i zbadać.

sweet cat merv


Miauczał na wolontariuszy, gdy tylko przechodzili obokPuppyKittyNYCITY

Obserwował, jak jego ludzie spędzają dzień i zaznajamiał się z rutyną.

“Zajęło mu kilka dni, aby się zadomowić. W tym tygodniu nastąpił przełom. Wychodzi ze swojej skorupy, a nawet prosi o zwierzęta.”

.
sweet older cat


Merv przeszedł pełne badanie kontrolne i dentystycznePuppyKittyNYCITY

Wszyscy w ośrodku ratunkowym wiwatowali z powodu niesamowitych postępów Merva. Po raz pierwszy odkąd go dostali, Merv promieniał pewnością siebie, szturchając twarzą swojego człowieka w poszukiwaniu zwierzaków.

Nie ukrywa się już teraz, gdy w pełni zintegrował się ze swoim domem zastępczym. Uznał kanapę za swój tron i wyleguje się obok swoich ludzi, mrucząc przy tym jak burza.

sweet senior cat


W końcu znalazł dom zastępczy. Kilka dni później wyszedł ze swojej skorupyPuppyKittyNYCITY

Merv jest dużym chłopcem i zajmuje dużą część łóżka, jeśli leży z rozłożonymi nogami. Lubi spokój spokojnego domu i towarzystwo kochających ludzi.

Merv oficjalnie dołączył do klubu bezzębnych od czasu dentysty, ale to, czego brakuje mu kości słoniowych, nadrabia “ciasteczkami”.

sweet older cat


Nie jest już nieśmiałym kotem i prosi swoich ludzi o pieszczotyPuppyKittyNYCITY

Odkryli, że Merv jest niezłym ciastkarzem. Ugniata je w powietrzu za każdym razem, gdy kładzie się ze swoimi ludźmi. To oznaka komfortu i zaufania oraz tego, że wreszcie czuje się bezpiecznie.

cat head snuggles


PuppyKittyNYCITY

“On żyje i robi ciasteczka w swoim domu zastępczym. Wszyscy seniorzy zasługują na dobre życie.”

.
sweet tabby older cat


Merv jest zapalonym ciastkarzemPuppyKittyNYCITY

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kocie Merv i PuppyKittyNYCITY na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes