Społeczność łączy się, aby dać 12-letniemu pitbullowi szansę na przeżycie jego pozostałych dni w miłości

Społeczność łączy się, aby dać 12-letniemu pitbullowi szansę na przeżycie jego pozostałych dni w miłości

Witamy w The Adventures of Lloyd, historia o bardzo szczęśliwym senior pitbull nazwie Lloyd, który został wniesiony do schroniska no-kill jako bezpański. Mając tylko miesiące życia, jest rozpieszczany jak król w ostatnich dniach swojego życia.

Ma nawet swoją własną listę “zabawnych rzeczy do zrobienia”, zanim przekaże swój bilet na tęczowy most po życiu!

Kiedy Lloyd został znaleziony przez miejscowych policjantów błąkających się po ulicach zachodniego Nowego Jorku, jego stan zdrowia był dość ponury. Weterynarze zbadali psa i odkryli, że cierpi on zarówno na raka, jak i na schyłkową niewydolność nerek. Zastępcza mama Amy Lewis powiedziała WGRZ, że słodkiemu psu pozostało od 3 do 6 miesięcy życia.

“Ma takie, wiesz, smutne oczy. Nie wiemy, przez co przeszedł.”

Może i ma smutne oczy, ale sprawdźcie ten uroczy zgryz!

Powiedziała Spectrum News 1, że mimo choroby nadal kocha wszystko w swoim życiu!

“Pomimo swoich dolegliwości, kocha życie. Kocha ludzi. Jest naprawdę świetny z innymi zwierzętami i stał się dość znany.”

Aby nadrobić wszystkie braki i porażki ludzkości, Amy i inni pracownicy Niagra SPCA postanowili dać Lloydowi niesamowity send-off. A teraz ludzie nie mogą się nasycić The Adventures of Lloyd!

Po tym, jak historia została opublikowana na stronie Facebook schroniska, społeczność skoczyła na szansę, aby pokazać tego dobrego chłopca z całą miłością i uwielbieniem, na które zasługuje, co obejmuje zakupy luksusowego kabrioletu!

W rzeczywistości lista osób chcących pomóc mu z jego listą wiader rosła tak duża, że ta lokalna gwiazda jest teraz w pełni zarezerwowana!

“The Adventures of Lloyd: Lloyd Gives Back” obejmują wszystko, od imprez integracyjnych, poprzez otrzymywanie uzdrawiających kryształów, aż do zostania honorowym członkiem Straży Pożarnej w Lockport.

Tutaj jest w dniu 19, gdzie zabrał pole do Petco. I wiecie, co to oznacza!

Miał okazję powąchać swoje ulubione przekąski, kupić nowe zabawki, a nawet spotkał kilku przyjaznych ludzi, którzy nie mogli się doczekać, by zostać jego nowym najlepszym przyjacielem.

Co ważniejsze jednak, oddał się społeczności, pokazując się jako najlepsza możliwa wersja samego siebie.

“Nie przewidzieliśmy, że Lloyd da więcej niż otrzyma. Przynosi radość i szczęście na co dzień. Jest niesamowitą istotą, która bez wątpienia została wysłana do nas wszystkich, aby szerzyć miłość.”

Nie codziennie zdarza się, że bezpański pies ze schroniska dostaje drugą “ostatnią szansę” na życie. Zdobył serca tak wielu, że Legislatura Hrabstwa Niagra ogłosiła, że środa, 3 sierpnia, jest oficjalnie Dniem Lloyda.

“Dzień poświęcony opiece nad bezdomnymi zwierzętami i okazywaniu sobie nawzajem życzliwości. Dzień bycia jak Lloyd.”

To prawda – bądźcie jak Lloyd ya’ll!

Możecie śledzić przygody Lloyda na stronie Niagra SPCA na Facebooku. Dzięki sukcesowi jego przygód, schronisko ma nadzieję, że inne psy będą mogły przeżywać swoje własne przygody.

Obejrzyj film poniżej, aby dowiedzieć się więcej o historii tego słodkiego psa.

Proszę POKAŻ to swoim przyjaciołom i rodzinie.