Smutna mama pies filmowane “płacze” w schronisku po wyrzuceniu bez jej szczeniąt

Smutna mama pies filmowane “płacze” w schronisku po wyrzuceniu bez jej szczeniąt

Sarah Sleime jest wolontariuszką w Greater Charlotte SPCA, która miała całkiem niezłą historię. Wszystko dotyczyło jednego biednego pitbulla, który nie mógł powstrzymać się od płaczu przez cały dzień.

Facebook

Źródło:
Facebook

Sarah odwiedzała schronisko w okolicy prowadzone przez CMACC, kiedy natknęła się na psa.

Facebook

Źródło:
Facebook

CMACC (Charlotte Mecklenburgh Animal Care & Control) utrzymuje kilka schronisk w okolicy i nadzoruje ogromny obszar. Podczas gdy Sarah czekała w pokoju kontrolnym, postanowiła przejść się po budach.

“Czekałam na nich [pracowników schroniska], aby sprawdzić stan zdrowia kilku psów, które rozważaliśmy wyciągnąć, i chodziłam w górę i w dół po budach, i po prostu zobaczyłam tego pitbulla siedzącego tam, i była bardzo podobna do człowieka – pochylona i bardzo poważna,” Sleime powiedział The Dodo. “Więc pochyliłem się i zacząłem do niej mówić”.

Facebook

Źródło:
Facebook

Było jasne, że pitty miała niedawno miot.

Facebook

Źródło:
Facebook

Mimo że psia mama wyraźnie miała miot, wokół niej nie było żadnych szczeniaków. Kiedy Sarah zaczęła rozmawiać ze smutnym psem, ten dosłownie zaczął płakać. W miarę jak mówiła, woda spływała z oczu mamy na jej pysk.

“To było najbardziej szalone zjawisko” – powiedziała Sleime.

Biedna mama była ogromnie smutna i otyła.

Facebook

Źródło:
Facebook

Nie jest jasne, czy psy płaczą tak jak ludzie, ale i tak było to całkiem niezłe zjawisko. Po zapoznaniu się z jej historią, Sarah dowiedziała się nieco więcej o jej sytuacji.

“[Pracownicy schroniska] uważają, że była zamknięta i używana jako maszyna do rozmnażania” – powiedziała Sleime. “Ona oczywiście miała wiele, wiele miotów”.

Kiedy usłyszała tę historię, Sarah wiedziała, że chce pomóc Cinnamonowi (jej imię w tym czasie) wyjść.

Facebook

Źródło:
Facebook

Wyjęła telefon i zamieściła na Facebooku filmik przedstawiający smutnego psa. Wkrótce, już pierwszego dnia miał on ponad 700 tysięcy wyświetleń! Ludzie z całego świata wysyłali jej wiadomości i pytali, czy mogą w jakiś sposób pomóc. To było zdumiewające widzieć reakcję ludzi.

Ostatecznie to przyjaciółka Sary, Meghan Shelton, zdecydowała się adoptować psa.

Spójrzcie na ten merdający szczęśliwy ogon!!!!

Posted by Sarah Jennings Sleime on Sunday, November 19, 2017

Shelton wiedział, że Cinnamon będzie idealnym dodatkiem do ich rodziny.

“Mam specjalne miejsce w moim sercu dla pit bulli”, Shelton powiedział The Dodo. “Myślę, że są bardzo niezrozumiałym psem i niezrozumiałą rasą. I kiedy zobaczyłem ją w tym wideo, dosłownie płaczącą w klatce, płakałem. Moje dzieci płakały. Pokazałam mojemu mężowi, a on powiedział, że możemy pójść popatrzeć na nią jutro.”

Facebook

Źródło:
Facebook

Pomimo tego, że w kolejce do jej obejrzenia stało wiele rodzin, Sheltonowie byli pierwsi! Jak tylko ją poznali, wiedzieli, że to miłość.

“Była super słodka, przynieśli ją do pokoju, żeby się z nami spotkać, a my pozwoliliśmy jej się zrelaksować. Moje dzieci były z nią na podłodze, a ona usiadła na ich kolanach i przewróciła je pocałunkami.”

Meghan Shelton via The Dodo

Źródło:
Meghan Shelton via The Dodo

Zmienili jej imię na Rosie, poddali ją kastracji i następnego dnia zabrali do domu! Doskonale dogadywała się nawet z psem, którego mieli już w domu, Blu. Rosie dostaje teraz całą miłość, jakiej mogłaby kiedykolwiek zapragnąć.

Zobacz film poniżej!

Za każdym razem, gdy zatrzymywałem się, aby porozmawiać z nią i powiedzieć, że jest mi przykro, jej oczy wypełniały się łzami (sprawdź reakcję w -:13). Heartbreaking!!! #thedodo The Dodo #adoptdontshop—–Update: Cynamon został adoptowany! Zobacz moją stronę/aktualny post dla jej nowego zdjęcia rodzinnego i wideo adopcyjnego!

Posted by Sarah Jennings Sleime on Saturday, November 18, 2017