Śmieszny bokser mówi do swojej mamy, gdy ta każe mu opuścić dom przyjaciela

Śmieszny bokser mówi do swojej mamy, gdy ta każe mu opuścić dom przyjaciela

Psy przychodzą z własnymi małymi ludzkimi cechami, które wszyscy uczymy się kochać. Czasami jest to tak proste, jak cecha fizyczna, dla innych jest to ich postawa. Dla jednego psa, ta ludzka cecha była pasmem uporu, który dostał ją w poważnych kłopotach!

Kiedy pewien pies w Oklahomie zdecydował, że chce odwiedzić dom sąsiada, dokumentacja wideo z tego wydarzenia pokazuje nam, że nie poszło tak, jak planowała.

YouTube

Źródło:
YouTube

“Chodźmy” – mówi psia mama Brittany, gdy wciąga swój samochód na podjazd sąsiada.

Pies Brittany, Daisy May, wielokrotnie chodził do domu sąsiadki. Kiedy się o tym dowiaduje, nie zachowuje się nawet zawstydzona, tylko uparta!

Uroczy piesek nigdy nie chce wyjść, mimo że Brittany zwykle pozwala jej się bawić (sąsiadka jest przyjaciółką) aż do obiadu! Kiedy idzie odebrać psa, Daisy NIGDY nie jest gotowa do wyjścia.

YouTube

Źródło:
YouTube

Gdy Daisy wsiada do samochodu, widać, że psiak jest nie szczęśliwa, a ona zwiesza głowę i trzyma ogon między nogami, gdy zaczynają jechać.

Brittany następnie zaczyna żartobliwie besztać szczeniaka, a reakcja Daisy jest zbyt zabawna. Uparty pooch huffs gniewnie i whines wielokrotnie, jak jej ukochany dom sąsiada dostaje coraz dalej i dalej.

YouTube

Źródło:
YouTube

“Wiesz, że nie powinno cię tu być, prawda?” Brittany mówi do swojego pupila. “A jednak przychodzisz tu codziennie”

Daisy zwiesza głowę, ale nie sądzimy, że ze wstydu, inaczej przestałaby to robić!

“To nie jest twój dom” – kontynuuje Brittany – “Musisz zostać w domu z Maciem; to twój przyjaciel. Zostawiasz go tam samego przez cały czas, każdego dnia. A potem musimy po ciebie przyjść, gdy nadejdzie czas, by zjeść obiad”

YouTube

Źródło:
YouTube

Nie jesteśmy pewni, kim jest Mac, ale ma sens, że prawdopodobnie jest rodzeństwem, które Daisy chce trochę away time od.

Gdy tylko pada jego nazwisko, Daisy zachowuje się tak, jakby już wcześniej słyszała ten wymęczony argument:

“Daisy mówię do ciebie. Dlaczego robisz to każdego dnia? Zostawiasz Maca samego, a potem wściekasz się na nas, kiedy po ciebie przychodzimy. Dlaczego nie lubisz zostawać w domu?”

Przezabawna psinka nadal zwiesza głowę. Wydaje się, że jest skonfliktowana nad sytuacją i czuje mieszankę wstydu nad tym, że została przyłapana i defiance nad tym, że chce wrócić do domu sąsiada i nie spędzać czasu z Mac.

YouTube

Źródło:
YouTube

“Lubimy, gdy jesteś w domu. Tęsknimy za tobą!” Podsumowuje Brittany. “Po prostu powiedz, że jest ci przykro”

Daisy w końcu wydaje z siebie skomlenie, ale nie jesteśmy pewni, czy to tylko backtalk, czy prawdziwe przeprosiny!

Kiedy Brittany zamieściła filmik na YouTube, z niedowierzaniem zgromadziła 2,1 miliona wyświetleń!

Ludzie po prostu uwielbiają patrzeć, jak uparty może być ten mały szczeniak. Każdego dnia idą ją odebrać i każdego dnia kłóci się z rodzicami. To jest jeden zabawny pies!

Zobaczcie filmik, który pokazał światu, jak naprawdę uparta potrafi być Daisy!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.