Śmieciarz zatrzymuje się na widok porzuconego na poboczu drogi plecaka

Śmieciarz zatrzymuje się na widok porzuconego na poboczu drogi plecaka

Co byś zrobił, gdybyś zobaczył plecak poruszający się samodzielnie wzdłuż pobocza drogi? To naprawdę niezwykły widok, ale dokładnie to przydarzyło się kierowcy ciężarówki Aaronowi Kinselowi w styczniu, kiedy był na swojej codziennej trasie.

Kinsel pracuje dla Rumpke Waste & Recycling.

Prowadzi śmieciarkę w Colerain Township na obrzeżach Cincinnati, gdzie każdego dnia jeździ tymi samymi ulicami w tych samych dzielnicach.

EEJCC

Źródło:
EEJCC

Można śmiało powiedzieć, że dobrze zna okolicę.

Jednak podczas jednej z ostatnich wypraw na śmieci zobaczył coś zupełnie niezwykłego – porzucony plecak, który podskakiwał. Firma podzieliła się tą historią na Facebooku, gdzie natychmiast stała się wirusowa.

Kooikkari via Flickr

Źródło:
Kooikkari via Flickr

“Kierowca Rumpke Aaron Kinsel obsługiwał klientów, gdy zauważył porzucony plecak na jezdni. Po dalszej obserwacji zauważył, że torba się porusza, więc wysiadł z ciężarówki, aby to zbadać. Wewnątrz torby znalazł zrozpaczonego 10-tygodniowego szczeniaka”

Michael L. Dorn

Źródło:
Michael L. Dorn

Po zatrzymaniu się, aby zbadać sprawę, Kinsel był zszokowany, gdy odkrył, że torba zawierała małego szczeniaka.

Mały szczeniak był suczką rasy bokser, która urodziła się zaledwie kilka miesięcy temu. Miała przed sobą jeszcze długie życie, ale jej właściciele porzucili ją przy drodze, uwięzioną w plecaku.

“Czułem się tak, jakbym miał ją znaleźć” – powiedział Kinsel.

To cud, że Kinsel przyszedł, kiedy to zrobił.

Kierowca ciężarówki Rumpke jest bohaterem po uratowaniu szczeniaka dziś rano. Aaron Kinsel obsługiwał klientów w Colerain..

Wysłane przez Rumpke Waste & Recycling w środę, 27 stycznia 2021 r

Kiedy przybył, mały bokser był ranny i nie wyglądał dobrze.

Miała złamaną łapę i była bardzo odwodniona. Biedny szczeniak został jednak przewieziony do gabinetu weterynaryjnego, gdzie natychmiast go zbadano i zapewniono mu niezbędną opiekę.

Kierowca Rumpke Waste & Recycling został bohaterem po uratowaniu szczeniaka w środę rano w Colerain Township na obrzeżach..

Wysłane przez Rumpke Waste & Recycling w czwartek, Styczeń 28, 2021

Katastrofa została zażegnana, ale Kinsel nadal nie mógł pozbyć się psa z głowy.

Jak ktoś mógł ją tak po prostu porzucić na pewną śmierć?

Gamingforfun365

Źródło:
Gamingforfun365

Wiedział co musi zrobić.

Kinsel i jego rodzina zgłosili się na ochotnika do adopcji szczeniaka po zakończeniu leczenia przez weterynarzy. Nadali jej imię Tipper.

Chociaż nadal określają najlepszy sposób postępowania z nogą, oczekuje się, że szczeniak przeżyje i wkrótce będzie mógł wrócić do swojego domu na zawsze.

AnnaliseArt

Źródło:
AnnaliseArt

Od zagubienia do odnalezienia, to był szalony bieg wydarzeń dla szczeniaka.

Została wyrzucona jak śmieć, ale w pięknym momencie śmieciarz rozpoznał w niej prawdziwy skarb. Sprawy mogły potoczyć się zupełnie inaczej, jednak bystre oko i kochające serce Kinsel zagwarantowały szczęśliwe zakończenie.

AnnaliseArt

Źródło:
AnnaliseArt

Ponadto firma Rumpke Waste & Recycling zaoferowała pokrycie kosztów leczenia szczeniaka w gabinecie weterynaryjnym.

Może potrzebować kosztownej operacji, ale weterynarze wciąż rozważają wszystkie opcje. Firma jest bardzo dumna ze swojego kierowcy i chce okazać mu wsparcie.

“Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o nasze społeczności i zawsze postępować właściwie” – powiedziała Kendra Catherman, kierownik ds. bezpieczeństwa Cincinnati w Rumpke.

“Jesteśmy bardzo dumni z Aarona i cieszymy się, że Tipper został honorowym członkiem naszego zespołu Rumpke”

AKTUALIZACJA: Tipper przeszła dziś operację amputacji tylnej łapy, która została złamana w dwóch miejscach. Operacja przebiegła pomyślnie i..

Wysłane przez Rumpke Waste & Recycling we wtorek, 2 lutego 2021 r

Komentatorzy na Facebooku również są zachwyceni tą historią. Jedna z kobiet miała również bardzo ważną wiadomość, którą naszym zdaniem każdy powinien usłyszeć:

“Tak się cieszę, że ten szczeniak został znaleziony… Dziękuję za spostrzegawczość… I do kogo to może dotyczyć: Istnieją inne opcje niż porzucenie bezbronnego zwierzęcia. Zadzwoń do schroniska. Jest ich wiele i łatwo je znaleźć, ale trzeba być na tyle przyzwoitym, by szukać” – napisała Karen Dickerson S.

Jeśli kiedykolwiek nie będziesz w stanie opiekować się psem, nie porzucaj go, zadzwoń do schroniska. Poproś o pomoc!

Poniżej znajduje się pełny post na Facebooku omawiający akcję ratunkową szczeniaka.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.

Kierowca Rumpke Waste & Recycling został bohaterem po uratowaniu szczeniaka w środę rano w Colerain Township, tuż za..

Opublikowany przez Rumpke Waste & Recycling w czwartek, Styczeń 28, 2021