Skruszone kotki skaczą na każde wolne kolana, jakie tylko znajdą po wejściu do środka po znalezieniu w pudełku na zewnątrz! 😻📦🏠

Dwa związane ze sobą kocięta wskoczyły na każde puste kolano, które mogły znaleźć w domu po tym, jak zostały znalezione w pudełku na zewnątrz.

kittens lap cat dog


Asa

Dwa szare kocięta zostały znalezione w pudełku na zewnątrz, gdy miały kilka tygodni. Matki kota nie było nigdzie w zasięgu wzroku, a kocięta rozpaczliwie potrzebowały interwencji.

Tails High, ochotnicza organizacja ratunkowa, przygarnęła je. Po 2-3 tygodniach opieki ich małe brzuszki zaokrągliły się, a ich poziom energii poprawił się.

Kocięta, nazwane Mike i Ike (ponieważ początkowo uważano je za chłopców), wyskoczyły z nosidełka, gdy wylądowały w nowym domu zastępczym w celu socjalizacji. W mgnieniu oka zaczęły szukać pustych kolan, aby na nich usiąść.

lap kittens cats


Mike i IkeAsa

“Okrążenie nigdy nie pozostaje puste na długo, gdy jesteś w pobliżu Mike’a i Ike’a. Byli bardzo przyjaźni od pierwszego dnia, kiedy przybyli. To najsłodsze kocięta i absolutnie nieustraszone”, powiedziała Asa, ich przybrana mama, w rozmowie z Love Meow.

Kochające kocięta psy rezydentki Asy usłyszały dźwięk przybyszów i merdały ogonami, podekscytowane ich powitaniem.

kocięta przytulające psa


Kocięta natychmiast skierowały się w stronę psa rezydentaAsa

Zwykle nowe kocięta syczą lub są powściągliwe, gdy po raz pierwszy spotykają psy, ale nie Mike i Ike. “Te dwa natychmiast podbiegły do moich czterech futrzanych dzieci (zarówno kotów, jak i psów).”

“Pobiegły nawet w kierunku odkurzacza, czego nigdy nie widziałem u żadnego zwierzęcia. To było zabawne widzieć te malutkie 1,5-kilogramowe kocięta biegnące w kierunku dużego odkurzacza.”

.
playful tabby gray kittens


Asa

Podczas wizyty u weterynarza pewnego dnia, Asa odkryła, że kocięta były dziewczynkami, ale ich imiona utkwiły w pamięci.

Jeśli nie były na kolanach, były wtulone w siebie na swoim ulubionym kocu lub na szczycie psa rezydenta, Kona. Ike lubił robić ciasteczka na Mike’u, dopóki nie zasnęli w kupie.

.
kocięta ugniatają słodkie


Ike ugniatał Mike’a

Przez tydzień Mike nie mogła utrzymać jedzenia i miała poważną niedowagę. “Myślałem, że jej się nie uda i płakałem, myśląc o jej utracie.”

.
kitten purrito snuggles


MikeAsa

Później Asa zauważyła, że coś jest nie tak z oddychaniem i przełykaniem Mike’a podczas posiłków. “Spróbowałam trzymać jej głowę pionowo, by sprawdzić, czy to pomoże. Zadziałało jak urok. Teraz za każdym razem, gdy je, “purrito” ją pionowo, aż skończy trawić.”

Podczas gdy Mike dochodził do siebie ze swoją siostrą, Kona zaoferowała trochę matczynej miłości. Kocięta ciągnęły do niej i zwijały się w kłębek, szukając pocieszenia.

kittens snuggly dog


Asa

Od tego czasu Mike je jak mistrz i przybiera na wadze tak bardzo, że dogoniła Ike’a.

“Spędzają większość dnia biegając i bawiąc się razem, czołgając się po mnie lub drzemiąc na moich kolanach, kiedy pracuję.”

kittens lap cats dog


Wpełzały na kolana Asy, gdy ta pracowałaAsa

Kiedy były małe, Kona dołączała do nich w mruczącej kupce na kolanach Asy. Teraz, gdy kocięta są już większe, drzemią przez cały dzień na swojej przybranej mamie i domagają się bycia trzymanymi obok siebie.

Praca w domu stała się w pełni kocięcym doświadczeniem przytulania.

kittens lap cats sleeping


Asa

“Jak ja w ogóle cokolwiek robię? Zadaję sobie to samo pytanie każdego dnia.”

“Te dwie były identyczne, gdy były malutkie, ale wyglądają coraz bardziej inaczej, gdy stają się większe. Zawsze słodko-gorzko jest patrzeć, jak podopieczni dorastają, ponieważ oznacza to, że jesteśmy o wiele bliżej, aby byli gotowi do adopcji.”

snuggly kittens hugs


Asa

Ike oficjalnie dołączyła do klubu 3 funtów, a jej siostra, Mike, nie jest daleko w tyle. Świetnie się rozwijają, rosną i dzień i noc przesiadują na kolanach swojej przybranej mamy.

.
bonded kittens tabbies


Asa

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat Mike’a i Ike’a oraz podopiecznych Asy na Instagramie i Tails High na Instagramie.

Powiązana historia: Couple Drove to Shelter for One Cat but Ended Up Being Persued by Two More from the Same Room