Sklep z butami pozwala bezdomnym szczeniętom schronić się przed deszczem w swoim sklepie –

Sklep z butami pozwala bezdomnym szczeniętom schronić się przed deszczem w swoim sklepie –

W Oaxaca w Meksyku pewien sklep znany jest z tego, że pozwala bezpańskim psom odpoczywać w czasie deszczu lub ekstremalnego słońca. Także, pracownicy sklepu z butami doskonale zdawali sobie sprawę, że gdyby pozostawiono je samym sobie, mogłyby zostać zmiecione przez prąd.

Uzyskane wówczas zdjęcia pokazywały kły w bardzo uporządkowanej formie i bez oznak wrogości między nimi. Dla niektórych użytkowników sieci społecznościowych psy należały do seniora, który schronił się przed deszczem w innym miejscu.

Marlenn Gonzalez

Sklep z butami, o którym mowa, znajduje się w colonii Reforma, w mieście Oaxaca. Jego popularność została podniesiona do dziesiątej potęgi przez uwagi stosowane wobec szczeniaków, które znają już niektórych pracowników “Gran Zapatería”.

Marlenn Gonzalez

Marlenn Gonzalez jest klientką sklepu z butami i należy do społeczności, która interesuje się psami. Z tego powodu kobieta zamieściła, zdjęcia przybłędów w wygodnym lokalu.

Marlenn Gonzalez

“Zwierzęta do adopcji” to grupa, która zainteresowała się tą wiadomością, dowiadując się nawet, że jeden z kłów miał właściciela. Ale jeśli chodzi o okazywanie uczuć czy współczucia innej żywej istocie, to nie ma znaczenia skąd jesteś i do kogo należysz.

Marlenn Gonzalez

Na lokalizację sklepu z butami wpływ ma sytuacja, gdy pada deszcz na koty i psy. Chwilowe prądy rzeczne są często bardzo spójne, narażając życie bezpańskich psów. Starszemu mężczyźnie udało się uratować jednego z tych psów przed utratą życia w wodzie.

“Tak on zawsze się nimi opiekuje, bardziej kiedy pada deszcz pamiętam, że prąd zabierał jednego i on wskoczył do wody, żeby po niego pójść”powiedziała Danna Rendon w poście, który napisała odnosząc się do właściciela jednego z psów. Teraz sklep z butami może zapobiec takim sytuacjom.