Sklep wystawia na zewnątrz materac, z którego mogą korzystać bezdomne szczeniaki –

Sklep wystawia na zewnątrz materac, z którego mogą korzystać bezdomne szczeniaki –

Cem Baykaljest lekarzem, który mieszka w Stambule, a od sześciu lat był świadkiem, jak dwa psy zostały adoptowane przez właściciela sklepu meblowego. Oba zwierzaki śpią spokojnie na nowym materacu, wie o tym, bo foliowe opakowanie wciąż jest na materacu.

Choć ekspozycja mebli w sklepie jest bardzo ładna, to właśnie odpoczywające przed nią dwa psy przyciągają do niej wszystkie oczy. I to jest właściciel, odkąd je zobaczył, bardzo się z nimi polubił, więc nie tylko je karmi, ale nawet mogą się zdrzemnąć.

Oba psy są bardzo przyzwyczajone do wspólnych spacerów, najwyraźniej od kilku lat dzielą te same przestrzenie i w porze snu nie jest to wyjątek. Spotykają się więc w tym samym czasie w tym samym miejscu.

Właściciel sklepu o nazwie Istikbal Mobile darzy kły wielką sympatią, a jego działania wywołały przychylne opinie na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

Baykal wspomniał na portalu społecznościowym, co następuje: “Właściciel tego sklepu stawia przed sklepem materac z plastikowym pokrowcem. Jeśli jest zima, sklep oferuje im codziennie łóżko. A jeśli jest lato, to dają im cień i wodę. Ten sklep to robi.

Lokalizacja sklepu jest w miejscu dostępnym dla osób o korzystnej kondycji ekonomicznej. Większość klientów to zamożni obywatele, którzy nie okazali żadnej odmowy wobec sytuacji dwóch kłów.

Niektórzy z mieszkańców, widząc publikację dotyczącą tej sytuacji, wykazali pewne zainteresowanie dwoma psami. Zwłaszcza przy zmianach temperatur, które występują w pięknym Stambule. Baykal zamieścił na swoich sieciach zdjęcia wyjaśniające, że kły mają się bardzo dobrze.

W Stambule mieliśmy duży deszcz, pozdrowiłam znajomych w drodze do szpitala. Namiot był zamknięty, ale łóżko nadal tam stało. Leniwiec jeszcze spał, ale jego kolega został obudzony i towarzyszył mi do przejścia dla pieszych” wspomniała osoba, która rozpowszechniła tę historię.

W momencie pojawienia się tej wiadomości psy były w bardzo dobrym zdrowiu, nie wspominając o tym, że sprzedaż w sklepie została zwiększona po odpowiednich viralach. Historie takie jak te inspirują nas do posiadania lepszego świata gdzie różne formy życia mogą dzielić swoją przestrzeń.