Sklep wpuszcza bezdomne szczeniaki, aby ochłodziły się w klimatyzowanym pomieszczeniu

Sklep wpuszcza bezdomne szczeniaki, aby ochłodziły się w klimatyzowanym pomieszczeniu

W San Luis de Potosí znajduje się sklep , który wykazuje empatię dla wszystkich form życia. A celem tych wierszy jest pogratulowanie inicjatywy pracownikom, którzy zapewnili przy wejściu miejsce do odpoczynku dla bezpańskich psów.

Przy wejściu do sklepu widnieje następujące ostrzeżenie: “Psu nie wolno odpoczywać Strzeż się psa“. Teraz ta obserwacja nie jest spowodowana negatywnym charakterem kłów, ale po to, aby odwiedzający mogli uszanować przestrzeń tych przybłędów.

W niektórych częściach Meksyku wysokie temperatury miały pewne negatywne skutki dla życia ludzi i zwierząt. San Luis de Potosí nie jest wyjątkiem, a aby spróbować poprawić doświadczenie dla niektórych kłów, istnieją inicjatywy podobne do tego sklepu.

Keyht Gonzalez

Użytkownik Facebooka zamieścił post dotyczący tej inicjatywy, w którym wspomniał:Pojechałam wczoraj do Ciudad Valles, kiedy było strasznie gorąco, i weszłam do Cuidado con el Perro i kiedy wychodziłam zobaczyłam to, pracownicy pozwalają psom położyć się w klimatyzacji i dają im nawet chłodną wodę”.

Keyht Gonzalez

Sklep wykorzystał ten moment stworzony przez innych ludzi, aby uzyskać rozgłos. W rzeczywistości sklep nazywa się “Strzeż się psa”. Nawet jeśli menedżerowie nigdy nie usłyszą słowa podziękowania, kły z pewnością czują się bardzo swobodnie z inicjatywą.

Nawet jeśli wydaje się to tylko mało znaczącym gestem, życie jest zabarwione pozytywnością, gdy widzisz, że można być lepszym człowiekiem i zmieniać postawy ludzi. I oczywiście poprawić doświadczenia psów ulicznych.